Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban egy marokkói...

Franciaországban egy marokkói férfi, megkéselt egy anyát és három lányát, mert bikiniben reggeliztek egy üdülőtelapen. Most már ez lesz a megszokott?

Figyelt kérdés
A francia hatóságok szerint a férfinak nincs kapcsolata terrorszervezetekkel.Ezek szerint,csak egy "átlagos" muszlim,akit felháborított az anya és lányai "túl lenge" ruházata.

2016. júl. 19. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
86%

nem látod jól és magyar-gyűlölettel fűszerezed

a probléma gyökere abban van, hogy milliószám özönlenek a bevándorlók- és teljesen ellenőrizhetetlen, hogy ezerből hány lesz elmebeteg gázoló/robbantó/ késelő

Te azt hiszed, boldogan élsz majd, mert végre kevesebb a magyar, de cserébe élhetetlenné teszik majd egész Európát. Bármikor átgázolhat, késelheti, lőheti a gyereked bárhol egy a tízezerből. Nincs az a rendőri védelem, ami ezt meg tudná akadályozni.

2016. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
18%
"magyar-gyűlölettel" Jó ez a szöveg. Csak tudod mikor TE GYŰLÖLKÖDSZ A HONFITÁRSADRA AKI MAGYAR (ÉS VÁLASZOL) AZ NEKED NEM GYŰLÖLET?!?!? Pont te gyűlölködsz másra...most éppen az előtted szólóra kedves utolsó.
2016. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
13%

"magyar-gyűlölettel fűszerezed"


Hol?


"a probléma gyökere abban van, hogy milliószám özönlenek a bevándorlók- és teljesen ellenőrizhetetlen"


Ez valóban probléma, de egy másik. Az elkövetők többsége már Európában született.


"Te azt hiszed, boldogan élsz majd, mert végre kevesebb a magyar"


Hol írtam ilyet?


"cserébe élhetetlenné teszik majd egész Európát"


Ez csak feltételezés.


"Bármikor átgázolhat, késelheti, lőheti a gyereked bárhol egy a tízezerből."


Igen, bárki. Ehhez nem kell bevándorlónak lenni.


"Nincs az a rendőri védelem, ami ezt meg tudná akadályozni."


Ez is igaz, és megint nem releváns.

2016. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 A kérdező kommentje:
#32:Nekem ezzel az egésszel az a bajom,hogy az elkövető alighanem úgy érzi,hogy "Allahnak tetsző" amit tett.Sőt, attól tartok,kimondva-kimondatlanul sok muszlim helyesli és egyetért vele.
2016. júl. 20. 12:58
 35/89 A kérdező kommentje:
Egyébként tévedsz,én például keresztények által elkövetett gyilkosságokra is felkapom a fejem. Mindenféle vallású emberek követnek el gyilkosságokat,csak nem azért,mert úgy érzik,hogy a hitük,vallásuk szerint ez a helyes.Ez az az ok,ami miatt attól tartok,hogy csak szaporodni fognak a hasonló esetek.
2016. júl. 20. 13:01
 36/89 anonim ***** válasza:
19%

"Nekem ezzel az egésszel az a bajom,hogy az elkövető alighanem úgy érzi,hogy "Allahnak tetsző" amit tett.Sőt, attól tartok,kimondva-kimondatlanul sok muszlim helyesli és egyetért vele."


Egyetlen muszlim sem helyesli ebben biztos lehetsz. Ezt muszlimként mondom neked. Nem lehet tudni hogy ez az elkövető mennyire van tisztában az iszlámmal. Tudod attól még hogy arab vagy közel keleti származású nem biztos hogy vallásos, vagy hogy tisztában van az iszlámmal. Az is szerepelt a hirben hogy büntetett előéletü. Egyébként azzal tisztában vagy hogy hány gyilkosságot követnek el Európában nem muszlimok?

2016. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
0%
Aha, te muszlim vagy. :)
2016. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
10%
Igen, a világ ilyen bonyolult, hogy vannak magyar muszlimok is. Sőt orosz muszlimok is meg amerikai muszlimok is. Nem semmi ugye? Kissé megrendítette a fekete-fehér világképedet?
2016. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
81%

"Egyetlen muszlim sem helyesli"


A közvélemény kutatások mást mutatnak.

2016. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 A kérdező kommentje:
#36:Mint már írtam,nekem nem az a bajom,hogy a muszlimok között is vannak gyilkosok,őrültek.Minden ország,nép és mindenféle vallás tagjai között vannak,nem kevesen.Az zavar,hogy a hite,vallása nevében gyilkol.
2016. júl. 21. 00:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!