Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek jó, példaértékű a...

Szerintetek jó, példaértékű a svéd, német migrációs politika, a multikulturális társadalom kialakítása vagy inkább rossz, hibás politika?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 22:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek kb. annyi értelme van, mintha én megkérdeztem volna, hogy szerintetek jó és példaértékű a bolgár és az albán jólét vagy inkább nem?
2016. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Erről érdemes lenne megkérdezni a nèmeteket pl. Nem azokat akik x generációs bevándorlók és német útlevelük van, hanem az echte nèmeteket.

Jó példa az osztrák választás, ahol pl Bécs ami fullon van már szavazati joggal rendelkező bevándorlóval elment bevándorlás pártiba, kontra vidék ahol meg mindenhol megnyerte a választást a jobboldal.

Ugyanez UK. London a Brexit ellen, míg vidèk az igazi angolokkal a Brexitre szavazott. Azaz a helyiek döntően sehol sem támogatják a multikultit.

2016. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10%
Én csak annyit tudok mondani saját tapasztalatból, hogy a magyar kultúránál szinte minden jobb.
2016. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, gondolom akkor a világ azon része is rohadt nagy kulturális orgazmus ahol se írni, se olvasni nem tudnak és a nőket halomra kövezik ha nem a megfelelő ruhában van.
2016. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy az összes ország jobb. Viszont a multikulturális társadalmaknak szerintem mindegyike jobban elfogadna engem is, mint a magyarok.
2016. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van Ahmed.. 😂
2016. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Amennyiben az ország kultúrájának az átszabása, és a régi kultúra eldobása a cél, úgy igen, jó a migrációs politikájuk. De láthatjuk, hogy tömegesen importálni egy olyan vallás követőit a kontinensre, ami nem igazán hajlamos alkalmazkodni Európához, elég rossz ötlet. De nem is baj, az olyan "erős" népek, mint a svédek, a németek és a belgák majd alkalmazkodnak önként az érkezőkhöz. Valahol elhagyták a gerincüket.
2016. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%

#10 "Szerintem jó út az, hogy mindenki menjen ahova akar. Vagyis nyugodtan vándoroljon a szír Németországba ha neki az jól esik."


Az agyszivattyú a legmocskosabb rablás.

Egy-egy országból kirabolják az értelmesebb rétegeket, a többi meg nyírja egymást, és a végén egy valóban kiszolgáltatott, külföldtől függő ország lesz miután egy halom pénzt és időt áldozott az elszipkázott emberek képzésére.

2016. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mint a mellékelt ábra mutatja, nem nagyon.
2016. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ja, baromi jó a német migránspolitika, a felrobbantott, baltával lekaszabolt, agyonlőtt, és megerőszakolt emberek is egyetértenek ugye?

A multikulturalizmus nemzethalált okoz, ezt láthatjuk most a németeknél is. És ahogy a nagy "neoliberalizmust" ismerem, még nagyon sokan meg fognak halni, míg mernek lépni ellene. Mert ugye ha lecsuknak egy nem német bűnözőt, akkor ugye az maga a megtestesült "nácizmus". A németek vagy hülyék, vagy gyávák.

2016. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!