Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban borzalmas...

Franciaországban borzalmas papgyilkosság történt. De ez okozat és az ok eredménye. De vajon mi vezetett idáig? Képes-e felismerni a francia kormány és a nemzet saját hibáit? Mi az amiért ennyire rájár a rúd Franciaországra?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Kamu az egész.

A valóságban az történt, hogy néhány muszlim fiatalember épp élelmiszert vitt egy helyi adománygyűjtésre, ami történetesen egy templomban volt. Ők mit sem sejtve bementek, hogy leadják az adományaikat, erre egy neofasiszta pap nekik ugrott egy hatalmas késsel és meg akarta ölni őket. A muszlim fiatalok többször mondták, hogy ők jó szándékkal jöttek és csak adományokat hoztak, azonban a vérszomjas náczi papot ez nem hatotta meg. Miközben késsel a kezében rohant feléjük, véletlenül megbotlott, kirepült a kés a kezéből, ami aztán a falról visszapattant és véletlenül levágta a fejét. A fasiszta hívők azonnal meg akarták lincselni a szegény muszlimokat, akiket azóta be is sároztak és rájuk akarják kenni a pap halálát.

2016. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az vezetett idáig, hogy a francia titkosszolgálat és a rendőrség egy rakás balfaxból áll, akik simán hagyták szabadon lófrálni őket úgy, hogy sejtették mire készülnek.


1: Máskor szoktam ezeken nevetni, de most valamiért nem megy. Azért egy öreget megölni, aki még pap is és utána lefejezni... hát nem tudom. Szerintem ez az egyik legbrutálisabb amit műveltek mostanában. Simán van egy szinten a terhes nővel.

2016. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Piszkok ezek a francia fiatalok, minek vágják el fültől - fülig a pap nyakát? Semmi értelme, oktalan gyilkosság. Ilyenek ezek a franciák. Ok nélkül ölik egymást.


De a németeknél is így van: robbantgatnak, lőnek, késelnek német fiatalok. Érthetetlen.

2016. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak Franciaország a hibas. Ott van még Nemetország, Izrael, Belgium, a sort lehetne folytatni.

A muzulmánok teljesen elfogadott módon gazdasági bevándorlást hagtanak vegre. És akkor azok a népek, akik jelenleg tulajdonosai az ottani területeknek, nem értik meg, hogy a bevándorlással a föld mostmár a muzulmánoké lett. Ugyanúgy, ahogy annó a jelenlegi tulajdonosok is másoktól vették el a foldet.

Teljesen érthetetlen és aljas módon nem takarodnak a mostmár muzulmánoké lett területekről, sőt még csak a muzulmán módra sem élnek. Nem hisznek Allahban, az asszonyaik magukat mutogatják, koncertekre járnak, és számos más olyan dolgot művelnek, ami a tisztességes muzulmánt joggal felháboritja.

2016. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem a franciaországi történéseknek a gyökerei mélyen a francia történelemben, illetve a francia mentalitásban keresendőek. Bárki bármit is mond, szerintem a sors teszi a dolgát most ott, franciaföldön. Ha úgy tettszik ez Franciaország karmája. Én keresztény vagyok, de látom, hogy Franciaország rengeteg, nem éppen keresztényi tettet hajtott végre, itt-ott a huszadik században. Hogy csak ezt az időszakot vegyük alapul. Lásd: Trianon.


A sors azt választ karjának, akit akar...


Az Úr pedig igazságos!


Rá kell, hogy ébredjenek arra, hogy nagyon sok ember életébe gázoltak bele politikai döntéseikkel.


Franciaországnak önvizsgálatot kell tartania.


Az Úr ígyis-úgyis véghezviszi akaratát a sors által.

2016. júl. 30. 09:15
 6/10 A kérdező kommentje:

Az előttem kommentelő ezt írta:



"Nem hisznek Allahban, az asszonyaik magukat mutogatják, koncertekre járnak, és számos más olyan dolgot művelnek, ami a tisztességes muzulmánt joggal felháboritja."



Tehát nem hisznek az Úrban és számos Istennek nem éppen tetsző dolgot tesznek. Kérem szépen, nemcsak a muzulmánokat bosszantja ez, hanem a jóérzésű keresztényeket is. Teljesen egyetértek ezzel az észrevétellel. Engem is zavar, hogy mutogatják testüket, nyilvános helyeken megmutatkozó szexuális viselkedésük stb, stb. Nem voltam Franciaországban, de szerintem ezeket a jelenségeket nemcsak ott lehet tapasztalni, hanem másutt is a világban.

2016. júl. 30. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:

"Tehát nem hisznek az Úrban és számos Istennek nem éppen tetsző dolgot tesznek. Kérem szépen, nemcsak a muzulmánokat bosszantja ez, hanem a jóérzésű keresztényeket is. Teljesen egyetértek ezzel az észrevétellel. Engem is zavar, hogy mutogatják testüket, nyilvános helyeken megmutatkozó szexuális viselkedésük stb, stb. Nem voltam Franciaországban, de szerintem ezeket a jelenségeket nemcsak ott lehet tapasztalni, hanem másutt is a világban.

"

De itt nem az a bajuk hogy hogy "magamutogatás" van, az ő törvényeik szerint az a nő egy lotyó aki térdnadrágot és ujjatlant vesz fel, most te ezzel értesz egyet? Ezeknek az a baja hogy nem mászkál minden nő csadorban és követi az ő törvényeiket a saját, keresztény, kelet-európai országában. Itt mégis miért kéne engedelmeskedni egy elmaradott, szexista és erőszakos vallás szabályainak?

2016. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 vagyok.

Meg nem fordult a fejemben, hogy valaki nem veszi észre az irónát a bejegyzésemben.

2016. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Poe törvénye sajnos igaz.
2016. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. De, észrevettük. De mégsem azt írtad le, amit akartál.
2016. júl. 31. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!