Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 coupe az ritka autó?

Peugeot 406 coupe az ritka autó?

Figyelt kérdés

Tehát egy peugeot 406 coupe [link] Kb 2 és fél év múlva veszek kocsit. (most az nem érdekes, hogy miért nem most) Alig látok eladási hírdetéseket belőle. Nem tudom, hogy 2 és fél év múlva lessz e még egyáltalán. Ha meg is lenne az autó, egy ilyen tuningolás mibe fájna? [link]


[link]


Plusz: sportkormány, sport pedálok, sport kipufogó, sport légszűrő, alufelnik. Na szóval a főkérdésem mégegyszer az lenne, hogy lesz e még belőle 2 év múlva? Egyébként, azt nem írtam, hogy a 2.0-ra gondoltam.



2014. nov. 2. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez már nem mai divat tuning....Amolyan Tuner Jóskás. A gyári állapotú és kinézetű később sokkal többet fog érni! Én 1 olyanra hajtanék. Gondolom a 2,5 év meg amiatt van, mert még túl fiatal vagy és emiatt tartod menőnek az ilyen tuningot :D
2014. nov. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok most vizsgázom jogsira....havi fizetés, kiszámoltam kb 2.5 év alatt tudom megszerezni. Nekem tetszik ez a fajta tuning. Szerintem ez nem attól függ ki hány éves, fateromnak is tetszik. Na de a kérdésre...lesz vagy nem? :)
2014. nov. 2. 03:15
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy lesz, viszont egyre kevesebb az ilyen emberek miatt mint te, mert szarrá pimpelik. Egy ilyen autót vétek így elrontani. A Coupe formáját maga Pininfarina tervezte, az egyik leghíresebb olasz formatervező stúdió.


Egyébként is sokba kerülne megcsinálni ilyenre, kb még egyszer annyi mint az autó ára. De ha mégis ezt akarod akkor készülj fel arra is, hogy szinte lehetetlen lesz eladni, ha mégis sikerülne, akkor annak a pénznek amit belefektettél a töredékéért fogod tudni.

2014. nov. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2014. nov. 2. 03:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak azért nem találsz ilyet. Hanem nem akarja eladni senki. A hirdetések szinte a " nagy " német márkákkal van tele. Ezektől akar megszabadulni sok ember. Egyszer kinn voltunk a haverral az autópiacon és megjegyezte hogy majdnem mindenki Wv-t vesz. Én erre azt mondtam hogy ez azért van mert mindenki csak ezeket akarja eladni. Ezért van kevés Peugeot.
2014. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fura, hogy nem találsz eladó 406 kupét, hiszen csak a HAHU felad hirtelen 15 darabot! Pedig csak kb. 30 mp-et szántam rá, a többi magyar, és a külföldi oldalakat még meg se néztem...

:D


Az ilyesfajta rajongás nagy csalódásokat okozhat. Megláttad a felspoilerezett 406-ost, megtetszett, de ha kipróbálsz egyet, pláne ha hajtod egy darabig, akkor lehet hogy kiszeretsz belőle. Az ilyen feltűnően átalakított járgánynál, első dolog, hogy mechanikusan is kiváló legyen, mert a kopogó futómű és a füstölő motor több, mint égő. Így a pimpelést számolhatod két új autó árában.


Szerintem.

2014. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor fiatalabb voltam akkor én is vmi menő autóról álmodtam. Most már tudom hogy mennyit kell dolgozni egy normális kocsiért úgyhogy most van egy teljesen átlag kocsim.

Mire odajutsz hogy kocsit veszel, te is felébredsz.


Nem tudom mennyit keresel 18 évesen. Én egy év alatt fél milliót tudtam összespórolni úgy, hogy nem jártam discoba és csak azt vettem meg amire szükségem volt.

2 év alatt egy alap fizetésből 1 milliót össze tudsz spórolni. Elég az egy ilyen autóra meg a tuningokra???

2014. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Autóra mindenképp elég. A lényeg, hogy egy ilyen alap autó legalább 2 év múlva meg legyen és utána szép fokozatosan tenném rá ezeket a dolgokat. Nem egy hét alatt gondoltam én se.
2014. nov. 3. 02:34
 9/9 anonim válasza:

Hello!


Ha még aktuális nekem van egy 3000-es V6-os 207 LE-s Peugeot coupem.

Nagyon szeretjük, de sajnos építkézés miatt meg kell válnunk tőle...

Ha érdekel írj, és küldök egy linket róla.

2015. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!