Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyet értetek Trump-al abban,...

Egyet értetek Trump-al abban, hogy Obamára mint a legrosszabb amerikai elnökre fognak emlékezni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem a kedvencem Obama, de akár Trump, akár Clinton rosszabb lesz nála szerintem.
2016. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A mostani két jelölt rosszabb nála.
2016. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Sokkal.rosszabb elnökök is voktak nála, Trumpot már jelöltkènt is helyből jobban utálják.
2016. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Már most visszasírják, pedig még el sem ment. Trump légbőlkapott hülyeségeket szokott mondani, ő tapasztalt médiaszemélyiség, azt szokta meg hogy mindegy mit mond, csak beszéljenek róla.
2016. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


Hilary és Trump 99,9% ,hogy sokkal rosszabb lesz ,mint Obama 2008 óta.

2016. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem egy kimagasló elnök az tuti. De közel sincs a legrosszabbak között.
2016. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem legfeljebb arra fognak emlékezni, hogy ő volt az első fekete elnök. Egyébként semmi kirívó nem történt vele, márpedig attól lesznek emlékezetesek az emberek. Nem lőtték le mint Kennedyt, nem csinált botrányt mint Reagan, nem keveredett szexbotrányba mint Clinton, stb.
2016. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!