Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mostanában miért bántja...

Mostanában miért bántja mindenki a migránsokat?

Figyelt kérdés
Miért szidják a migránsokat azért mert van közöttük pár nem normális, ezért miért akarják az összes migránst büntetni egyesek?

2016. aug. 4. 23:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom te se találkoztál egyel se....


Debreceni vagyok, itt volt több mint ezerfős menekült tábor.... napi szinten követtek el a "háborús menekültek" bűncselekményeket, rablásokat, verekedéseket... lázadások rendszeresek voltak... miközben nem fogolytábor volt hanem panzióként funkcionált mivel szabad ki és bejárásuk volt és havi fizetést kaptak ami több száz euró volt... némelyik jobban élt mint az olyan honfitársaink akik ledolgoztak 40-évet.....


Vicc amit művelnek...

2016. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Találkoztam néhánnyal
2016. aug. 5. 00:41
 3/53 anonim ***** válasza:
72%

Napi szinten van dolgom, munkámból kifolyólag külföldi diákokkal... nevetséges ahogy bánnak az emberel. AZ üzletbe ahol vagyok, folyton alkudoznak, nem akarnak fizetni, van hogy elfutnak inkább...


Rendszeresen 3-4 fős csoportba jönnek és mindig 1 beszélni próbál a többi a háttérbe feszülten és enyhén fenyegetően néz.


Másik probléma a higiénés gondok... kellemetlenül keveset foglalkoznak vele... őszintén nagyon büdösek és koszosak....

2016. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
59%
Fogadj be párat, majd majd megtudod
2016. aug. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
20%

"havi fizetést kaptak ami több száz euró volt"


Aha, hát persze. Ebből is világosan látszik hogy csak hazudozol össze-vissza és igazából életedben nem láttál egyet sem, csak onnan Jászbivalyhónaljáról gyűlölködsz.

2016. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
71%

Debreceni vagyok... kicsit sok itt a balliberális ahogy látom... lehet több közöm van a menekültekhez mint a legtöbb embernek akik egyet se láttak én meg 8 évig éltem a menekült tábor meletti házba.... (tessék: google, debreceni menekült tábor... nézzétek meg milyen)


Az augusztusi menekült tábor lázadás is azért tört ki mert az egyik menekült elvette a másik sapkáját amibe volt 300 dollár....Hagyjuk már hgoy nincs pénzük... mindegyik iPhone 6-al rohangált ott és környékbeli dohányboltokba és kocsmákba voltak egyfolytába...


de gondolom ezt olyanok nem érzik át akik életükbe nem láttak egyet se csak spontán pontozgatnak.... szánalmas...

2016. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
70%
Ha gazdag vagy es segiteni akarsz a raszorulokon mondjuk hogy befogadsz par hajlektalant a hazadba. Na van 10 hajlektalan, ebbol 9 joszivu, elesett es rendes ember, de van 1 aki egy kannibal tomeggyilkos. Nem tudod melyik a rossz ember, de tudod hogy van koztuk egy ilyen. Beengedned a hazadba mind a 10 embert?
2016. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
69%

A másik meg azért bántjuk őket mert nem ide valók. Van nekik is hazájuk, ahol élniük kéne.


Gyorsan "hazudozok már egy párat". De van nekünk is rengeteg szociális problémánk amik megoldásra várnak. Itt van a hajléktalan kérdés. Nem mondom hogy sokat teszek értük, de néha szoktam aprót adni vagy veszek kaját 1-2 hajléktalannak. A városomba van egy hajléktalan akinek van egy kutyája, na annak szoktam venni kutyakaját.


Emellett marhára nincs kedvem még másik x ezer emberre költeni azt a kevés pénzt amiért megdolgozok.

2016. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert a média ezt mondja nekik, a magyar ember pedig könnyen befolyásolható, főleg ha gyülölködésről van szó. A kormánynak azért jó mert eltereli a figyelmet a fontos problémákról, az átlag ember pedig örül hogy hibáztathat valakit minden bajáért.
2016. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
71%

"A másik meg azért bántjuk őket mert nem ide valók. Van nekik is hazájuk, ahol élniük kéne."


Az megvan hogy a hazájuk háborús övezet már hosszú évek óta?

2016. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!