Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mostanában miért bántja...

Mostanában miért bántja mindenki a migránsokat?

Figyelt kérdés
Miért szidják a migránsokat azért mert van közöttük pár nem normális, ezért miért akarják az összes migránst büntetni egyesek?

2016. aug. 4. 23:50
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
38%

"én még nem hallottam arról hogy a migránsok munkát kerestek volna.. "


Talán néha át kellene kapcsolni az m1-ről...

2016. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
75%
Légyszives mutass forrásokat. Köszönöm :)
2016. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
19%

"Aki odamegy (EU-s állampolgárként!), az dolgozni akar és nem a mellkasát veri, hogy ide nekem mindent alanyi jogon, mert nekem az jár. Ráadásul nem egy tök más kultúrából érkeznek oda, hálából dzsihádot hirdetve a befogadó ország ellen."


Ez úgy ahogy van hülyeség. Ki mondta hogy nem akarnak dolgozni? Ezt csak a szélsőjobberek terjesztik VAgy te beszéltél egy migránsal aki azt mondta nem akar dolgozni? Nem hiszem. A dzsihád hirdetés szintén a szélssőjobberek agyszüleménye és néhány elmebeteg terroristáé akik elől amugy a migránsok menekülnek.



"A legostobább érvek egyike a migránskérdésben a magyar gazdasági bevándorlókat felhozni példaként."


Célját tekintve egy magyar bevándorló és egy pakisztáni bevándorló között nincs semmi különbség. Mind egy jóbb élet, jobb fizetés reményében mennek nyugatra. A jogi háttere persze más. EU-s országok között szabad a munkaerő vándorlása, amig harmadik országból érkezőknél ez sokkal nehezebb.

2016. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
75%

Én megértem a te nézetedet és érveidet, de idáig miért nem hallok a bal liberális külföldi médiából jókat a migránsokról? Nem látom a nagy munkavágyukat. Lehetséges hogy rosszul látom és Magyarország és Európa felemelkedése a kötelezőkvóta után lesz. Légyszives mutass ellenpéldákat a média által mutatott szörnyű tettekre...


Mert eddig csak az jön le hogy bivalybasznádból irkálsz és semmit se látsz... ezzel az erővel te beszéltél velük? Te melletted dolgoznak? Munkatársaid? :D

2016. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 gyilkosbalna ***** válasza:
72%
#23 a pakisztáni meg a magyar között nincs különbség aha persze. A magyar: Kimegy dolgozni mert jobb a fizetés. A pakisztáni: Kimegy hogy a semmittevésért ellásák pénzel és csinálhasson amit csak akar erőszakólhasson meg mindent ingyen kapjon meg legyen wifi az Iphone 6-hoz. Aha nagyon ugyanazért megy nyugatra ja és ne mond rám hogy köcsög rasszista náci
2016. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
10%

Mire mutassak forrást? Hogy vannak muszlim munkavállalók? Mert ez nyilvánvaló.


A te állításod volt, h nem akarnak dolgozni. Talán te mutass egy forrást, h honnan veszed ezt. Szóval kérnék egy egzakt statisztikát arról, h nem akarnak dolgozni. Nem néhány tucatnyian, hanem legalább a felük, ha már megtetted ezt a kedves általánosítást.

2016. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
88%

Tökéletes bizonyíték a munkaválalásra:


-Határokon átszöknek, illegálisan bevándorolnak, embercsempészek által


-határokat megtámadják, rálőnek és megdobálják a rendőreinket és katonáinkat...


-gyermekeiket és nőiket élőpajzsként használják a konfliktusoknál


-Templomokat és egyházi és vallásos személyeket támadnak


-Templomok helyére mecseteket akarnak építeni


-Terror támadásokat hajtanak végre, mindenhol balhéznak, vergődnek.


-Elvárják a teljes körű ingyenes ellátást


-Nincsenek papírjaik, adataikat fiktíven diktálják be...

(Minden második arab vagy néger Muhhamad nevű... )


-A legtöbb háborús menekült 20-30 éves közötti férfi....


-Euróval, dolláral és iPhone-okkal a zsebükbe menekülnek a háborúból miközben nekem kajára is alig telik hónap végén :/ Remek!!!

2016. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
24%

27

Most ahelyett, h alátámasztottad volna a korábbi állításodat, előhúztál a seggedből egy rakás új állítást, amit szintén nem tudsz alátámasztani.


Csak hogy értsd a definíciót:

Igazolás alátámasztása = bebizonyítod, h állításaid az általad bírált csoport nagyobb részére igazak.


Tudod, az általánosítás nem vall túl összetett gondolkodásra.

2016. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 gyilkosbalna ***** válasza:
75%
Vannak muszlim munkavállalók nem azt mondtuk hogy nincsenek hanem azt hogy a "menekültek" nem dolgozni jönnek, (legalábbis 10ből 9 ) ők ingyen élők akarnak lenni. Sajnálom de ez az igazság.
2016. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
75%

Képzeld el ismerek nem keresztény embereket is... nincs nagyon bajom velük, de a bevándorlókkal igen... csak ti ne tudtok külömbséget tenni az itt élő muzulmánokkal és a bevándorlókkal...



Egyébként igazat adok neked az én érvemet nem tudtam 100%-ban alá támasztani, de te se tudod a sajátodat, mert ha tudnád rég megtetted volna...

2016. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!