Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mostanában miért bántja...

Mostanában miért bántja mindenki a migránsokat?

Figyelt kérdés
Miért szidják a migránsokat azért mert van közöttük pár nem normális, ezért miért akarják az összes migránst büntetni egyesek?

2016. aug. 4. 23:50
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
21%

"A magyar: Kimegy dolgozni mert jobb a fizetés. A pakisztáni: Kimegy hogy a semmittevésért ellásák pénzel és csinálhasson amit csak akar erőszakólhasson meg mindent ingyen kapjon meg legyen wifi az Iphone 6-hoz. Aha nagyon ugyanazért megy nyugatra ja és ne mond rám hogy köcsög rasszista náci"


Márpedig köcsög rasszista náci vagy, ezt nem lehet szépiteni :) Ilyen primitiv buta emberre nincs értelme vitázni. Már kérdeztem hogy mire is alapozod, de erre nem jött választ. Biztos személyesen végeztél köztük közvényelménykutatás és mind azt mondta hogy nem akar dolgozni csak nőket erőszakolni, és ezért még pézt is kér közben pedig megmutatták neked hogy milyen menő Iphone 6-osuk van. Igy történt igaz? :)

2016. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
18%

"Vannak muszlim munkavállalók nem azt mondtuk hogy nincsenek hanem azt hogy a "menekültek" nem dolgozni jönnek, (legalábbis 10ből 9 ) ők ingyen élők akarnak lenni."


Én pedig pontosan erre kértem forrást. Honnan lehet ezt tudni?


"Sajnálom de ez az igazság."


Ha ez az igazság, akkor könnyedén be tudjátok bizonyítani. És nemcsak magatokat ismételgetnétek.

2016. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
77%
De értsétek már meg... teljesen mindegy hogy dolgozni jönnek e vagy napot lopni.. nem bírjuk ki ha ide jön még 100 millió bevándorló 10 év alatt..... 1 év alatt kb 1,5 millióan érkeztek be.... ez kb űrhetetlen és most indult el...
2016. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
12%

"Egyébként igazat adok neked az én érvemet nem tudtam 100%-ban alá támasztani"


Inkább azt mondanám, h 0%-bna tudtad alátámasztani.


"de te se tudod a sajátodat"


Mit kell azon alátámasztani, h egy milliós random tömeg nem ingyenélni akar. Egy társadalomban általában 3-5% körül van azok aránya, akik nem akarnak dolgozni. Nem látom be, h a muzulmánoknál ez a szám miért lenne nagyobb? Azért mert te azt mondod? Egy állítás nem úgy működik, h addig igaz, amíg más meg nem cáfolja. Egy állítás akkor lesz igaz, ha alátámasztod.

2016. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 gyilkosbalna ***** válasza:
80%
Én nekem nem a muzulmánokkal van bajom hanem azzal a csőcselékkel akik idejönnek minden mögött rasszizmust láttok csak itt nem egy bizonyos népcsoportal van a gondja senkinek ugyanis a migránsok rengetegféle emerekből állnak nem a vallásukkal van a baj hanem hogy pont azok jönnek ide akik nem akarnak dolgólzni (allah áldja a kivételt:)) ha dolgoznának nem lenne semmi baj de nem dolgoznak azért mennnek a Balkánról nyugat Európába mert a Balkánon dolgozni kellene nekik a pénzükért . És egypként a menekülttáborban van ingyen wifi a migriknek.
2016. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 gyilkosbalna ***** válasza:
65%

Abban igazad van hogy amikor a pakisztánit írtam az rasszista volt.

Az oké hogy a muszlimok is dolgoznak ismerek is párat csak ők nem tőrtét át határt hogy aztán embercsempszekkel bejuttassák magukat Németországba. Ők repülővel jöttek PAPÍROKKAL ide Magyarországra . De a migránsok akikjönnek azért mennek Európába hogy segélyeken éljenek(allah áldja meg a kivételt :)) és jöjjetek azzal hogy mennyire rasszisták vagytok hogy általánosítotok. Csak mi pont a többséget nézzük és ez az igazán szomorú hogy a nyugat eúrópaiak segíteni akarnak nekik ők meg bűnöznek , nem akarnak beilleszkedni (akit én ismerek muszlim munkavállalót ö Európai ruhákban jár, tiszteli a nők jogait ) és erőszakoskodnnak ez a baj ám a kevés normális migráns nem jut be a sok hülye miatt ezért van az általánosítás mert a többséget nézzük és e miatt a kevés normális nem jut esélyhez (kár hogy tényleg nagyon kevés a normális :()

2016. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
14%

"De a migránsok akikjönnek azért mennek Európába hogy segélyeken éljenek(allah áldja meg a kivételt :)) és jöjjetek azzal hogy mennyire rasszisták vagytok hogy általánosítotok."


Igen, rasszista vagy. Sajnálom, de ez az igazság. Tucatnyiszor leírod, h a migránsok a segélyek miatt jönnek és nem akarnak dolgozni, de még mindig nem sikerült egyetlen szedett-vedett érvet sem felhoznod, h ezt mégis miből gondolod.


"Csak mi pont a többséget nézzük és ez az igazán szomorú hogy a nyugat eúrópaiak segíteni akarnak nekik ők meg bűnöznek , nem akarnak beilleszkedni (akit én ismerek muszlim munkavállalót ö Európai ruhákban jár, tiszteli a nők jogait )"


Tehát azok a muszlimok, akiket ismersz, mind tisztességes emberek, de mégis meg vagy győződve, h a többség bűnöző. Gratulálok, nálad tökéletesen célt ért az agymosó propaganda.

További kellemes rettegést kívánok!

2016. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
74%
Akkor szeressétek őket Szíriába, Líbiába és Iránba! lehet indulni...
2016. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 gyilkosbalna ***** válasza:
83%
Én meg gratulálok hogy Mindenre rávágod hogy kormánypropaganda kpzeld nemcsak az M1-et nézem és szarok a kormányra én azt mondom amit én tudok én nem akarok ide "menekülteket" katasztrófa amit művelnek néhány kivétellel közönséges bűnőzők integrálhatatlanok hálátlanok és azt hiszik ők az istencsászárok nekik mindent szabad ez a baj nem a befogadó országokkal van a baj hanem a migránsokkal és ha már kormánypropaganda te neked meg a libsi média mosta ki az agyad és most itt vitatkozunk de tudod mit hagyjuk abba bizonyos mértékben mind a kettőnknek igaza van
2016. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
81%
Na jó ne legyünk rasszisták. Oké, de 100 millió kínaival is ugyan az lenne a bajunk mint 100 millió arabbal. Ja az is rasszista mi?! Ha most nem is nézem, hogy csőcselék, játszok a te játékszabályod szerint nem általánosítok, 100 millió ember az 100 millió ember. Ekkora embertömeget, ennyi idő alatt nem tud Európa szociális ellátórendszere, és a munkaerőpiac felvenni. Ez egyszerűen képtelenség. Továbbá TÉNY, tehát leírom TÉÉÉNY, hogy figyelembe KELL venni azokat a tényezőket, hogy ők egy más kultúrából jönnek. Forrást kérsz? Lapozz fel egy koránt, olvasgass egy törikönyvet. A kereszténység és az iszlám a történelem melyik szakaszában fért meg egymás mellett?
2016. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!