Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy az lesz...

Lehetséges, hogy az lesz Európa jövője, hogy a lakossága átköltözik más országokba, elsősorban Észak-Amerikába?

Figyelt kérdés

Amennyire én látom, a terrorizmust nem lehet megállítani. Ahhoz, hogy Európa hatékonyan fellépjen, katonák, és még inkább kérlelhetetlen törvények kellenének, de azokat a történelmi tapasztalatok miatt senki nem fogja meghozni. Ha elkezdenénk szegregálni a muzulmánokat, akkor azzal csak meggyorsítanánk a radikalizálódásukat. Az a baj, hogy itt mindenfajta ilyesmi gondolatra Hitlerre asszociálnak az emberek. Szóval központi, államok által irányított megoldás nem hiszem, hogy lesz. Ha az emberek önmagukat kezdik szervezni, abból meg szintén radikalizálódás és még több konfliktus lehet.


Én úgy látom, hogy most arra játszik Európa, hogy talán, ha nem vesz tudomást a bajról, akkor az előbb-utóbb elmúlik magától. Majd az Iszlám Állam kifogy az erőforrásokból és elfárad. De ezt se hiszem, mert óriási, radikalizálható embertömegekről beszélünk, akiknek ráadásul nincs vesztenivalójuk. Ha az ISIS megszűnne, az ideológiájuk akkor is megmaradna, és a bevándorlás sem állna meg.



Szóval lehetséges, hogy az európaiak majd tömeges migrációba kezdeneka szövetséges nyugati országok - USA, Kanada, Ausztrália, Új-Zéland - felé? Ez lesz a jövő?


2016. aug. 6. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott egy Európait nulla tapasztalattal az Államokat tekintve, kb kinyírnának minket.


Magával a muzulmán témával úgy van az átlagember hogy létezik, azon túl hogy vannak durva fazonok a valláson belül, arról nem tehet senki.

Lehet rossz hasonlatot írok, de egy ex katona aki tanult jó pár dolgot, és mégis zsoldosként pénzkeresésre illetve megélhetésre fordítja, az kb ugyanez.


Amerikában speciel én pisztoly nélkül nem is lépnék ki az utcára


Nem kell ilyen mesze menni egészen a Tengerentúlig.

Pl Svájcot, Luxemburgot miért nem támadják, se minket, Románia, Szerbia, Ukrajna

2016. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

"De ezt se hiszem, mert óriási, radikalizálható embertömegekről beszélünk, akiknek ráadásul nincs vesztenivalójuk."


Esetleg azon elgondolkoztál már, hogy miért is nincs vesztenivalójuk ezeknek az embereknek?

2016. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem,hogy erre sor kerül.Az iszlám radikalizmus életrehív és megerősít egy másfajta radikalizmust,ami nem öröm,de törvényszerű.Sőt,én úgy látom,ez a folyamat már elkezdődött.
2016. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!