Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legjobb nyaralóhelyek...

Csabeszhal kérdése:

Melyek a legjobb nyaralóhelyek? Elsősorban Görögországban, Máltán és Olaszországban, ahol a közelben vannak látványosságok?

Figyelt kérdés
Ahol esténként sok buli van, fiataloknak ajánlott, közelében vannak látványosságok. Szálláshelyet és ételt viszonylag olcsón kapunk, és persze igényes, a fürdőhely is.

2015. júl. 30. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Gorogorszag a legszebb es legtartalmasabb ezek kozul, eddig olcso is volt, de a valsaguk miatt ez mar a multe, folyamatosak az aremelesek. :( Raadasul emiatt ott a kozbiztonsag sem a legjobb mar. Kar, tenyleg tokeletes nyaralohely volt.


Malta nekem egyaltalan nem jott be, Olaszorszagban viszont vannak szep helyek. Sziciliaval nem lehet mellenyulni, de Romaban is sokszinu nyaralast tudtok osszehozni.

2015. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bulis helyre vágytok, akkor Észak-Görögországban találtok ilyet, pl. Paralia, esetleg Sarti, vagy Korfun is vannak nyüzsgőbb, bulisabb helyek.

És azért Görögország még igy is jóval olcsóbb, mint mondjuk Olaszország - szerintem. :)

2015. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, elfelejtettem, hogy az általam emlitett mindhárom helyen vannak látványosságok is.
2015. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Olaszország, Rimini ♥

Szerelmem az a város. ♥

2015. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%

Mi most vagyunk Krétán. A közbiztonság teljesen jó, nincsen semmi gond. Ugyanolyan barátságosak, segitökészek a görögök mint voltak. Nincs mitöl tartani. :-) :-)

Az árak, párat megemlitek.

Frappe : 1.30.

Gyros : 2.80.

Ásványviz 0.75 l : 0.18

Pepsi cola 2x1.5 l : 1.99

Vettünk dinnyét egy negyedet, 2 kg 56 dkg volt : 0.49

2015. aug. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!