Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ugye nem is nagy az IS támogat...

Ugye nem is nagy az IS támogatottsága?

Figyelt kérdés

[link]


Folyamatosan figyelik több arab országban a lakosság IS-hez való viszonyát.(Home >> Country Report).

Sajnos a legtöbb anyag (főleg az adatok) CSAK arabul van meg (nem véletlenül.)

A legkevésbé a jordániaiak támogatjak az IS-t (1% körül), leginkább pedig a palesztinok. A palesztin eredmények átlaga


1. Ön egyetért-e az Iszlám Állam céljaival?

nem ért egyet: 2.7 egyetért: 17.8


2.Ön egyetért azzal az erőszakkal, amelyet az Iszlám Állam alkalmaz?

nem ért egyet: 1.8 egyetért: 11.4


3.Ön szerint az Iszlám Állam módszerei egybecsengenek az iszlám taniásaival?

részben: 3.1 teljesen: 12.8



2016. aug. 15. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

És ezeket az eredményeket miben kell érteni? Ha százalékban akkor hol a többi? Én veled ellentétben tudok elérhető és értelmezhető adatokat mutatni, amik az egyik legrangosabb felméréseket készítő szervezettől származnak:

[link]


És ezek elég egyértelműen azt mutatják, hogy az ISIS-t túlnyomóan elítélik. Persze abban egyetérthetünk, hogy az ilyen 10% körüli favorable eredmény az elég rossz. De annyit biztosan kijelenthetünk, hogy az emberek túlnyomó többsége nem támogatja őket.

2016. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem mi bajod. Az adatok meglehetősen egybeesnek.
2016. aug. 16. 07:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Sőt, ilyen 20 meg 50 % fölötti adatokat én nem is találtam. Viszont nálam részletesek a kérdesek.
2016. aug. 16. 07:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Felőlem lehet valaki muszlim amig a 4fal között a hálószobában csinálja.

Vagy nem is. Elvégre david koresh szektája is ott működött aztán csak elhalálozás lett a vége.

Persze nem mind olyan.ja ez igaz.amelyik viszont igen az rendesen túltolja a müsort. Az okoskodás tehát luxus.

Itt ez a kép jól érzékelteti a különbséget a mi és az ő társadalmuk között.

[link]

2016. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!