Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért üldözték a zsidókat MINDIG?

Miért üldözték a zsidókat MINDIG?

Figyelt kérdés

Már az ókori Egyiptomiak is, aztán az Arabok űzték el őket a szent földről, aztán a Római Birodalom hajtotta őket rabszolgaságba, Londonban tilos volt zsidónak vállalkozást indítania, és a németek is elég csúnya dolgokat tettek velük. Miért? Más embercsoportra nincs példa mégegyre akit így üldöztek volna.


Mit tettek a zsidók, hogy az emberek így bántak velük?


2016. aug. 21. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
10%
19: Az egyiptomiak nem tartottak rabszolgákat egyáltalán. Fizetett munkásaik voltak mindenhol.
2016. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
41%
Igazán sok népet csak ők irtottak ki.
2016. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy voltak fizetett unkásaik. Zsidó rabszolgáik voltak egész addig míg Mózes meg nem ölt egy egyiptomit és emiatt menekülniük kellett.
2016. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A legböszmébb Feri ***** válasza:
35%
Állandóan ajvékolnak. Nem bírnak magukkal. Remegnek, ha nem megy a show.
2016. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
24: Igazi maszlag-szöveg.
2016. aug. 21. 21:51
 26/67 anonim ***** válasza:
35%

"Tudtommal a találmányok 73% a zsidó származású emberkétől van"


Kedves kérdező, nem is tudtam, hogy a zsidók feltalálásból tartják fenn magukat! Ezzel most újat mondtál! Eddig azt hittem, hogy többnyire bankárok, kereskedők, tőzsdeügynökök, politikusok. Ezekben a szakmákban számos közös pont van: manipuláció, hazugság, pénz.


Igazából én nem haragszom rájuk, inkább tisztelem őket.

2016. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
61%

Értenek a lóvéhoz, összefognak, elhatározták mit akarnak. Mindenhova beilleszkedtek, elvegyültek, németesítették, magyarosították, stb. a nevüket hogy eljussanak ide. Tudják jól hogy az ész a jövő, a gyerekeket a legjobb iskolákba járatják, ennek eredménye a sok feltaláló is.


Nézzünk szét a világban, látjuk azt hogy miért üldözték őket mindig is.

2016. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
20%

"Ott a kickstarter és ötmillió més oldal, aki vmit föltalál azt úgy is piacra dobják megveszik és sikeres lesz, ki tudná megakadályozni?"


Millió dolgot feltalálnak nap mint nap, amit ezeken az oldalakon előre aprópénzért fel is vásárolnak. A probléma az, hogy a világot a pénz mozgatja, ami igazából réges-régen csak egy virtuális dolog, nincsenek mögötte anyagi javak. Aki ezt az "erőt" irányítja, létrehozza, manipulálja az uralkodik a világon.


Ezért tisztelem őket. Mert egy virtuális semmivel mindenkit sakkban tudnak tartani.

2016. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

"A probléma az, hogy a világot a pénz mozgatja, ami igazából réges-régen csak egy virtuális dolog, nincsenek mögötte anyagi javak. Aki ezt az "erőt" irányítja, létrehozza, manipulálja az uralkodik a világon. "


Igaz. De saját döntésük a többieknek, hogy eladják-e a találmányt, ha rosszul mérik föl és nem látják, hogy mikor kapnak több pénzt ha eladják vagy ha ők dobják piacra.

2016. aug. 21. 22:10
 30/67 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, nem is tudtam, hogy a zsidók feltalálásból tartják fenn magukat! "


Csak mondtam, hogy csomót hozzátettek a jóléthez.


27: Konkrétan, esetleg? :O

2016. aug. 21. 22:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!