Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért üldözték a zsidókat MINDIG?

Miért üldözték a zsidókat MINDIG?

Figyelt kérdés

Már az ókori Egyiptomiak is, aztán az Arabok űzték el őket a szent földről, aztán a Római Birodalom hajtotta őket rabszolgaságba, Londonban tilos volt zsidónak vállalkozást indítania, és a németek is elég csúnya dolgokat tettek velük. Miért? Más embercsoportra nincs példa mégegyre akit így üldöztek volna.


Mit tettek a zsidók, hogy az emberek így bántak velük?


2016. aug. 21. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
37: Én félig zsidó vagyok, egy tehetősebb családból. A zsidóknak 117 ai IQ juk, a magyaroké 98, miért butázol le?
2016. aug. 22. 12:39
 42/67 A kérdező kommentje:
40: Tökéletesen igazad van, félelmetes, hogy mire képes az emberi féltékenység.
2016. aug. 22. 12:40
 43/67 anonim ***** válasza:
73%

A zsidók többsége olyan, mint te, kedves kérdező. Felsőbbrendűnek, okosnak meg társadalmilag hasznosabbnak vélik magukat (te meg ráadásul mindenféle légből kapott statisztikával próbálod igazolni), aki pedig mást gondol, az csak irigy, féltékeny, buta proli lehet. Ez már komoly üldözési mánia.


Egyébként elmondanád, hogy mit számít az, hogy te félig zsidó vagy? Az én felmenőim közt is lehet bármilyen nemzetiségű. A zsidó nem egy külön faj! Még csak nem is külön rassz. Ha nem gyakorlod az izraelita vallást, akkor tulajdonképpen tök mindegy, hogy te félig zsidónak véled magad.

2016. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

"A zsidók többsége olyan, mint te, kedves kérdező. Felsőbbrendűnek, okosnak meg társadalmilag hasznosabbnak vélik magukat (te meg ráadásul mindenféle légből kapott statisztikával próbálod igazolni), aki pedig mást gondol, az csak irigy, féltékeny, buta proli lehet. Ez már komoly üldözési mánia. "


Csak föltettem egy kérdést. Te provokáltál. Te is utánajárhatsz hogy igazam van-e. De ha egy statisztikát sem találsz meg akkor nem foglalkozom veled.

2016. aug. 22. 12:57
 45/67 anonim ***** válasza:
73%

"37: Én félig zsidó vagyok, egy tehetősebb családból. A zsidóknak 117 ai IQ juk, a magyaroké 98, miért butázol le?"



Te akkor zsidó vagy, vagy pedig magyar? Miért különbözteted meg a kettőt?

2016. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
77%

#45


Ez is jellemző a zsidókra. Bárhol élnek, ők kívülállók. És nem azért mert kitaszítják őket, hanem pont hogy ők szeparálják el saját magukat.


Tényleg kérdező, akkor most te zsidó vagy, vagy magyar? És mennyi az iq-d?

2016. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
70%

"De ha egy statisztikát sem találsz meg akkor nem foglalkozom veled."


Te állítottál valamit, neked is kell bizonyítanod. Nevetséges vagy, ha a vitapartneredtől várod, hogy utánanézzen a légből kapott állításaidnak.

2016. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%
El ne higgyétek hogy zsidó. Útszéli provokatőr a gyerek. Kár bele a levegő, kár érte a szó.
2016. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
2016. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
72%
#39 Épp ellenkezőleg, a palesztin egy mesterségesen létrehozott félig egyiptomi félig szaúdi nép, semmiféle közük és joguk nincs a zsidók ősi földjére. Izrael már számtalanszor nyújtott nekik békejobbot, de ők nem hajlandóak elfogadni.
2016. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!