Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes lenne egész Európa...

Érdemes lenne egész Európa területén engedélyezni a fegyvertartást a migránsválság miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem, ez kifejezetten jó ötlet.

A migránsok miatt, egyre több az erőszak,a lopás, betörés.

Az európai polgároknak meg kell tudnia magát védeni.

Egy 9 milliméteres, pedig garantálja mindent.



Viszont, 9 milliméteresnél nagyobb fegyverekre kellene korlátozni.Ne úgy, mint Amerikában, ott kalasnyikovot is vehetnek.


2016. aug. 28. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Érdemes lenne.
2016. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak az a gond, ha törvénytelenül fegyvert használnánk ellenük, a NATO úgy porig bombáznak minket a modern gépeivel, hogy 1 m2 sem maradna épségben az országból..
2016. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert a társadalmunk nem lenne képes magát kontrollálni, szerintem hamar fordítanánk egymás ellen a fegyvereket.
2016. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Érdemes lenne igen. Így is van néhány ember, akire elhasználnál, nem kellenek ide migránsok
2016. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Ja, mi magyarok szerintem pár hét alatt szitává lőnnénk magunkat migránsok nélkül is...D
2016. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem érdemes lenne a migránsválságtól függetlenül.
2016. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Képzeléjtek el a sok hőbörgő neonácit. Vajon mi lenne, ha ezek fegyverhez jutnának..?
2016. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Az se lenne jobb ha sok fegyveres idióta rohangálna az utakon. Így is hatalmas a bűnözés, hát még ha mindenki szabadon, komolyabb korlátozások nélkül hordhatna fegyvert.


Inkább a rendvédelmi szerveket kéne megerősíteni és megelőzni a bűnözést és a válságokat.


Illetve az Egyesült államokban se minden államban lehet fegyvert hordani/tartani. Államok szerte külön korlátozások vannak, helyi törvények szerint.


Amerika többi részén pedig tényleg lehet kalasnyikovot venni, mivel vannak olyan ellenőrizetlen területek dél Amerikában vagy kartelek uralta területek közép Amerikába ahol közel anarchia uralkodik.

2016. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

A Kétfarkú Kutyapárt egyik plakátjának írását idézném:


"Tudta? Egy átlagos magyar több Ufót lát élete során, mint menekültet"


Egyébként tévedsz, Amerikában az automatikus fegyverek vételére nagyon szigorú követelmények vannak. És még így is nagyon nagy problémák vannak azzal hogy sok a fegyver. Többet ártana, mint segítene ha ezt bevezetnék. Inkább erősítsék a rendőrséget...

2016. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Én Jim Barris-szel értek egyet:"Ebben a korban, ilyen elfajzott társadalomban minden valamire való egyén állandóan fegyverrel kéne járkáljon, puszta önvédelemből."
2016. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!