Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európa hanyatlani...

Nyugat-Európa hanyatlani látszik, mik ennek a lehetséges következményei?

Figyelt kérdés
Tudom itt senki se jós, de érdekelne ki milyen lehetséges kimeneteleket lát, a jelenlegi helyzetet tekintve, illetve azt is elmondhatjátok akár nyugati akár magyar szemszögből milyen lehetőségek vannak jól kijönni a mostani helyzetből, és az kinek és miért lenne jó.

2016. szept. 2. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Az a fránya Nyugat már vagy 100 éve egyre csak hanyatlik és hanyatlik. Szegények.
2016. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

"Az a fránya Nyugat már vagy 100 éve egyre csak hanyatlik és hanyatlik. Szegények.":


Róma sem egy nap alatt bukott el!

2016. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Van az már több, mint 100 éve is, hogy azt mondogattják hanyatlik a Nyugat.

Nyugat nem hanyatlik, jóval több dolog kellene hozzá. A hanyatlás az, ami nálunk megy jó pár éve.

Viszont feltételezük tényleg hanyatlik, milyen lehetséges kimenetelek lennének. Konrétan az, hogy Magyarország Európa legszegényebb országa lenne, a szegény afrikai országok szintjén lennénk, ugyanis ez a fránya ,,hanyatló nyugat" próbálja még életben tartani az országunkat gazdaságilag.

2016. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugat hanyatlik?


Hát nem is tudom, pár napja utaztam ki Graz-ba, a határ magyar oldalán lepukkant putri települések és utcák, Körmend, Szentgotthárd és társai. A határ osztrák oldalán, meg mintha a földi paradicsom lenne, gyönyörű tiszta volt, az épületek pedig magyar színvonalban mint villák voltak. Pedig, az még csak Burgenland volt, ami ott a legszegényebb régió, akkor képzeld el Saltzburg-ot meg hasonlókat.


Szerintem is undorodnunk kell és sajnálni a hanyatló Nyugatot :D

2016. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el légyszíves, szerinted mit jelent az, hogy Nyugat-Európa hanyatlik, mi az a "jelenlegi helyzet".
2016. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Áááááá! Csak kullognak utánunk!
2016. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egy szép alma is rohadhat belülről. Ha nem elbukik, akkor átalakul, nevezzük ezt akárhogy. Szó sem volt arról, hogy máról holnapra szegények lesznek, de nem hiszem el, hogy ti nem tudjátok miről beszélek.
2016. szept. 2. 11:56
 9/24 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel azt is hozzátoldhatnátok a válaszaitokhoz, hogy Róma is köszöni, jól van. - És ez nem hazugság, de remélem érzékelitek belőle mire is próbálok utalni. Amit mondtok igaz, de az sem hamisabb amire én próbálok utalni. Ne áltassátok magatokat féligazságokkal, a mostani helyzet (vagy 5-10-20 évvel ezelőtti, mert egyesek még azt vizionálják) nem hogy évszázadokra de még csak évekre sem "befagyni" úgy, ahogy most van.
2016. szept. 2. 12:03
 10/24 A kérdező kommentje:

*évekre sem fog "befagyni"

a jövő történelme most íródik, ezt egyesek hajlamosak elfelejteni, és ezért sok mindent biztosra vesznek, aztán meglepődnek, mikor valaki hirtelen fordít egyet a kockán.

2016. szept. 2. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!