Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Összeomolhat a nyugat?

Összeomolhat a nyugat?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a cikk szerint igen ha 3 dolog bekövetkezik:

1 Nyer a Brexit

2 Az oroszokkal barátságosabb Trump lesz az USA elnöke

3 Franciaországban az oroszbarát Nemzeti Front nyer


Az első pont azóta beteljesült.

Mekkora esélyt láttok a másik kettőre?

Csak mert a Brexitre is azt mondták hogy lehetetlen, hogy bekövetkezik, és mégis.


2016. szept. 2. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

1, Népszavazás ide, népszavzás oda, a britek nem fognak kilépni. Ez majdnem biztos. Már csak azért sem mert akkor a skótok lelépnek, és ráadásul mostmár a bennmaradáspártiak vannak többségben, miután kiderült, hogy a kilépéspártiak hazudtak mint a vízfolyás.

2, jelenleg Hillarynak van elég jelentős előnye. De még ha Trump nyerne, akkor sem tudná oroszbarátabbá tenni Amerikát.

3, Ez lehetséges.


Egyébként miért omlana össze a "Nyugat" attól, hogy kivételesen nem utálnánk az oroszokat?

Én atlantista vagyok, de szerintem az oroszokkal való békés együttélés és gazdasági szövetség mindenki javára válna. Legalább Európa javára. Az USA-nak sajnos ez nem érdeke.

2016. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy kilépnek:

[link]

Azt mondják új népszavazás ezalatt a generáció alatt nem lesz. A skótok pedig jelenleg úgy néz ki a bennmaradásra szavaznának.

2016. szept. 2. 19:27
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Miért, történt valami ami megmentené az összeomlástól, vagy mire ez a kérdés?
2016. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

Nekem már 40 éve is azt tanították, hogy a dekadens nyugati kapitalizmus a szakadék szélén tántorog...

Aztán most mégis mintha nem ők lennének a szakadék mélyén.

Ők meg szerintem egész jól eltántorognak ott még néhány évtizedig.

2016. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem omlik össze, de alapvető változások lesznek, mert a jelenlegi irány nem jó. Ezt egyfajta önvédelemnek, öntisztító folyamatnak is lehet nevezni, de nem lesz kellemes.
2016. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy összeomolhat. Semmi sem örök.
2016. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Már összeomlott az atlantista, liberális nyugat.
2016. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
"hanyatló nyugat"-duma már ment párszor. Aztán annyira hanyatlottak hogy az egész világ oda vágyik. És még most is hanyatlanak.
2016. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"2, jelenleg Hillarynak van elég jelentős előnye. De még ha Trump nyerne, akkor sem tudná oroszbarátabbá tenni Amerikát. "


Trump áll nyerésre.

2016. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Fogaémam sincs,hogy mekkora esély van a másik kettőre,de egy biztos:a "Nyugat" már 50éve is haldoklott és közben a szakadék felé rohant.
2016. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!