Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne, ha a migránsoknak...

Mi lenne, ha a migránsoknak is azt mondanák, hogy 40E ből meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Ugye Orbán azt mondja meghelet, a migráns kvóta pedig több millió ft/fő. Hogyhogy?
2016. szept. 3. 15:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy migráns, amikor még itt voltak, az eltartásuk napi 7 ezer forint/fő volt. És még így sem kaptak saját lakást, csak menekültszállót. Szóval 210 ezer forint + lakhatás, amiből minimálisan meg lehet élni Magyarországon.
2016. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

"Bizony az adott országnak kell kigazdálkodnia az eltartáshoz szükséges zsetonokat"


Hazudsz.


"Úgy volna korrekt, hogy akik IGEN-nel szavaznak, azok pénzéből tartsák el a "migrácsokat", "


Te szintén egy propagandán hízó, buta Fideszes vagy mint előző társad.


A valóság:


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon fáj az igazság Fideszesek? :DDDDDDDD

2016. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Ott elvileg semmijük sincs ugyebár.


Ha meg szerintük itt rosszabb mint ahonnét eljöttek akkor menjenek haza! :D


Amúgy meg a 40ezres mondás kissé bicskanyitogató volt hazai szemszögből, persze napi 40000-ből biztos meglehet élni, haviból meg hát, próbálja ki aki állította....

2016. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%

17:49, itt most csúfosan mellélőttél, Viktátor baromságaira ugyanúgy nem vagyok vevő, mint a libernyákok ajvékolására. Ha nem tűnt volna fel, kifejtettem korábban a véleményem Matolcsyról is. Inkább nácizz le, ahogy a többi rendes liberó.


Mindenesetre akkor mondd el nékem pls, hogy miként, hogyan kapnának itt bármiféle munkát/pénzt, amikor még a magyar se kap a tulajdon hazájában. A zsindexet felhozni forrásként meg egyszerűen nevetséges, ennyi erővel a kicsipónis meséskönyvet is felhozhatnád, mert még az is hihetőbb annál a viccoldalnál.

2016. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

17:49: "Hazudsz"


Te hazudsz/ferdítesz. Ezek 2015-ös hírek, akkor még szó sem volt kötelező migránskvóta tervezetről! Gondolom ezekből a pénzekből épületek az IDEIGLENES menekült állomások, ahol megpróbálták regisztrálni őket (ha engedték magukat), ebből fizették a személyzetet, a rendőröket, meg ment a lenyúlás, ahogy már megszokhattuk... Tehát ez a pénz már köddé vált. Nulla, nyista, semmi. Nem a magyar polgároknál landolt, ebben biztos lehetsz.


Ezek a pénzek nem a kötelező kvóta "tervezet" alapján kirendelt menekültek elhelyezését és több éves ellátását biztosítják! Sehol nem láttam még olyan infót, ami arról szólt volna, hogy az EU havi szinten fizet majd pénzeket, amiket a befogadott "menekültek" száma alapján határoznának meg és utalnának ki rendszeresen.


Ezek hiányában azt kell feltételeznem, hogy kizárólag a befogadó ország számára fognak anyagi terhet jelenteni.


Ha van olyan infód, ami ezt megcáfolná, ne kímélj!

2016. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én odavinném a "migrácsokat" Matolcsyhoz, és mondanám neki, hogy nesze, őket is győzd meg.

Aztán ha elvágják a torkát, még hálás is leszek a "migrácsoknak".

2016. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ha van olyan infód, ami ezt megcáfolná, ne kímélj!"


Van, meg is kaptad, most már én szeretném látni azokat, amivel te alá tudod támasztani amiket hazudsz, ja bocs állítasz. Ez így működik, kíváncsian várom, mit lehet tudni arról, hogy a mi magyar költségvetésünkből kell bármit fizetni.

2016. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"A zsindexet felhozni forrásként meg egyszerűen nevetséges, ennyi erővel a kicsipónis meséskönyvet is felhozhatnád, mert még az is hihetőbb annál a viccoldalnál."


Azért linkeltem több forrást, hogy ezzel ne is jöhessen a magad fajta, de úgy látszik még így sem érzed cikinek. Na lássuk a te linkjeidet is akkor, kíváncsian várom azokat is.

2016. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

8:50, háttal ülsz nagyon a lovon. Én nem állítottam semmit, amit alá kéne támasztanom, hanem megfogalmaztam egy kérdést, miszerint ki fogja eltartani a "migrácsokat" ha lesz kötelező betelepítés. Erre kellene válaszolnod, nem hőbörögni, meg védeni a zsindex mundérjának becsületét.

Ja, a mínuszt pedig helyből kaptad is.

2016. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Erre kellene válaszolnod, nem hőbörögni, meg védeni a zsindex mundérjának becsületét."


Ez már szánalmas. Válaszoltam, a linkjeimre te állítottad, hogy nem fedik a valóságot. Akkor te jössz, mert annyit beböfögni válaszként, hogy nem igaz, ez nem így van, ez nem hiteles forrás, az egy nulla. Továbbra is ott tartunk, hogy ezt azt állításod támaszd alá! Mert ez egy állítás, nem tudom jártál e valami iskolába. Ciki, hogy nem tudod én elhiszem.

2016. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!