Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne, ha a migránsoknak...

Mi lenne, ha a migránsoknak is azt mondanák, hogy 40E ből meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Ugye Orbán azt mondja meghelet, a migráns kvóta pedig több millió ft/fő. Hogyhogy?
2016. szept. 3. 15:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A "migrácsok" jót röhögnének ezen

és közölnék hogy életükben nem hallottak még ilyen jó viccet

magyarországi embernek lenni igen jó humorérzék!

A Viktátor rosszindulattal ötvözött ostobasága pedig messze földön híres, nem sok hozzá hasonló legalja emberiség hulladéka létezik ezen a bolygón...esetleg Kim Jong Un vagy Cockface Trump.


"Hazudsz."


Ennyire futotta? Trollnak is szar vagy.


"Te szintén egy propagandamoslékon hízó, buta Fideszes vagy mint előző társad."


Te meg egy ostoba libbant migrácsimádó. A Zsindexednek meg semmi köze a valósághoz,aranyapám, maximum te szeretnéd, hogy a legalja ostoba bugyuta selejtportálodon leírt nagy rakás kamu igaz legyen. Rajtad kívül viszont senki.

Kaptad is helyből a mínuszt. Dugd fel magadnak a Zsindexedet, liberóta selejt.


"Ez már szánalmas. Válaszoltam, a linkjeimre te állítottad, hogy nem fedik a valóságot. Akkor te jössz, mert annyit beböfögni válaszként, hogy nem igaz, ez nem így van, ez nem hiteles forrás, az egy nulla. Továbbra is ott tartunk, hogy ezt azt állításod támaszd alá! Mert ez egy állítás, nem tudom jártál e valami iskolába. Ciki, hogy nem tudod én elhiszem."


Persze amikor te böfögtél be annyit, hogy "hazudsz", az felért egy komplett érveléssel ugye :DDDDDD

És amúgyis aranyapám, ha állítottál valamit, akkor az a minimum, hogy alá is támasztod, TÉNYEKKEL, nem pedig nagy garral elvárod a többi sokmillió embertől hogy bizonyítsák az ellenkezőjét. Bizonyítsd, hogy nem tartozol nekem egymilliárd forinttal...

Ostoba libbantéknál így szokás érvelni? Az agyhúgykő felétek népbetegség? Ja nem, pont hogy életfeltétel...

Kaptad a mínuszt a többi baromságodra is. Most már takarítsd le magad innen, eredj vissza a Zsindexre a pöcegödörbe ahonnan előmásztál.

2019. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!