Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fegyverkezik európa,...

Miért fegyverkezik európa, mondván hogy félni kell az oroszoktól? Miért támogatják az Ukránokat akik legyilkolták a civil orosz lakosságot Donyeckban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre, én bejártam ukrainát és oroszországot magyarként, közepes orosz nyelvtudassal, beszélgetve a helyiekkel, ukrainában majdnem megvertek mert oroszul szólaltam meg Lembergben, Donyecban meg senki sem tud ukránul csak oroszul, és nagyon kedvesek voltak velem, főleg donyeckban( 4 éve).

2016. szept. 30. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

"és hol néznek rám csúnyán ha magyarul beszélek? Svédország, Anglia."


Az angolokat még elhiszem, ők eléggé bevándorló-ellenesek lettek az utóbbi időben, na de a svédek, Európa egyik legbefogadóbb nemzete?


" A Japánok nem segítettek csernobilnál, elég szomorú hogy nem emlékszel rá..."


Ha te ilyen jól emlékszel, akkor nyilván nem okoz gondot alátámasztani, nemde?


"Itt vagyok csak kíváncsi voltam hány intelligens és hány primitív lesz a válaszadók között, ha valódi privát válaszadók....🤔"


Aha, csak egyelőre még ott tartunk, hogy nálad intelligens aki egyetért veled, és primitív aki nem. Kell ecsetelnem hogy ez miért bunkó hozzáállás? A privátban zaklatást pedig jobb ha befejezed, ha akarsz valamit akkor itt közzéteheted. Ja és lehetőleg írott forrásokkal, nem vagyok hajlandó youtube-videókra pazarolni az időmet.


"Angela Merker a gazdasági szerződés felajánlásával összeugrasztotta az ukránokat és az oroszokat, ezt nem kelett volna, "


Mit nem kellett volna? Hadd ne Oroszország döntse már el, hogy Ukrajna kivel köt gazdasági szerződést!


"Ukraina tönb milliárd dollár gázszámlával tartozik oroszországnak, és most hátat akar fordítani nekik,"


Ettől még a számlákat ki fogja fizetni.


" az összes atomerőmű a szovjet korszakból származik és 2015 ben mindegyiknek lejárt a rendeltetése, mi lesz a a Zaporizsjai erőműben történik valami? Az 10x akkora mint csernobil!!!"


Semmi nem fog történni. Az említett erőmű, mint a paksi is, nyomottvizes reaktor. Nem tud úgy felrobbanni, mint Csernobil. Jól sejtem hogy halvány fogalmad sincs az atomenergiáról, csak a "jaj csernobil jaj mind felrobban jajajajaj" sötétzöld mantrát tudod ismételgetni?


" Még a Paksi balesetnél sem tudtak a franciák semmit segíteni kishíjján felrobbant paks, az orosz mérnökök 3 nap alatt megoldották a sérült fűtőelem problémát...."

Egyszerű 3-as fokozatú üzemzavar volt (Csernobil 7-es), ami során elhanyagolható mértékű sugárzás érte csak a dolgozókat. Azt én sem értem hogy miért egy hozzá nem értő francia céggel kellett egy orosz tervezésű erőművet karbantartatni, bizonyára jó kis politikai mutyi volt a háttérben. Az a három nap pedig valójában három év volt előkészületekkel együtt. [link]

2016. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
2016. okt. 3. 21:23
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként aki valaha járt Ukrainában( kárpátalján kívűl) nem most 3-4éve, lehetett látni hogy néz ki az a varos ahol oroszok laknak és hogy ahol csak ukránok....Donyeck, Harkov, Dnepropetrovsk, Slovjansk, Sevastopotol; gyönyörű tisztaság új klimatizált buszok, kedves emberek, jó közbiztonság, Zsitomir, Ternopol, Csernovci, Lvov, Luck, rossz közbiztonság( Ternopolban majdnem megkéseltek engem este) , koszos utcák, agresszív bunkó emberek( nem mindenki) pozitív példa Ivano Frankovsk ukrán város; nagyon kedvesek voltak a helyiek, de a rendőr azért megadra a mobilszámát hogyha bajba kerülnék....a helyi fiatal ukránok gyakran belekötnek a külföldiekbe mert féltik a falusi lányokat....a rendőrök normálisak a külföldivel...
2016. okt. 3. 21:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Azzal a vonattal 20 éven keresztül vittek ki kiégett fűtőelemeket. Érdekes hogy pont akkor romlott el minden, amikor a kormánypártot lehetett fikázni miatta... A cikk amúgyis tele van sötétzöld ostobaságokkal és alaptalan rémhírkeltéssel. Nukleáris fűtőanyagból eleve nem lehet bombát csinálni.


Az a bizonyos város meg Ternopil, régi nevén Tarnopol. Biztos voltál ott, ha még a nevét sem tudod leírni helyesen :)

2016. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!