Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A britek miért menekülnek az...

A britek miért menekülnek az Egyesült Királyságból?

Figyelt kérdés
Meglepő, hogy míg a kelet-európaiak, afrikaiak, közel-keletiek, dél-ázsiaiak számára az Egyesült Királyság vonzó, kedvelt bevándorlási célpont, addig az őslakosság nagy tömegben vándorol el. Évente 150-200 ezer brit hagyja el az országot és költözik külföldre, elsősorban a tengerentúlra, Észak-Amerikába, Ausztráliába, Új-Zélandra. Ez nagy veszteség az országnak, mivel jellemzően a fiatal, képzett, tehetséges fiatalok távoznak.

2016. okt. 9. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert elveszi a munkájukat a sok bevándorló, a pénzüket meg az EU.
2016. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert sok a rasszista.
2016. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Sok brit azért költözik Ausztráliába mert volt gyarmat révèn nagyon könnyű nekik ott letelepedni és sokan egész egyszerűen a jobb időjárás, szebb környezet miatt mennek el. Illetve a britnèl is jobb életszínvonal miatt.
2016. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A Brexit kampányt a magyarokra, szlovákokra, lengyelekre, és a többi térségi országra hegyezték ki.

Igen, mi voltunk nekik a migránsok.

2016. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Mert annyira már nem ment a demokrácia, hogy kimondják, hogy nem velük van a baj :D

Éljen a multikulti :D

2016. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrália és Új-Zéland nekik nem annyira számít külföldnek, elvégre ugyanaz az uralkodó. Továbbá a britek vannak (65 millió 87%-a) kb. 55 millióan, évi 200 ezer azért nem olyan hatalmas tömeg, mindössze kb. 0,3%.
2016. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Az elfogadó és haladó angol mentalitás. :D

2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mr.Hyde válasza:
54%

Én már sok éve élek Londonban, de még egy ismerősöm sem vetette fel hogy elköltöznének.


Mondjuk ha valaki elmegy Ausztráliába, vagy Új-Zélandra azt valamennyire megértem, Én is voltam mind két országban, és nagyon szép hely mind a kettő, nagy élmény volt.


Habár valószínűleg maradnék itt, mivel Én nagyon szeretem a várost, és sok jó barátom lakik itt.

2016. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!