Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elmondaná valaki, hogy Oroszor...

Elmondaná valaki, hogy Oroszország mire fel "izmozik" ennyire?

Figyelt kérdés
Eddig azt gondoltam, hogy a nagy európai hatalmakat követően Oo.-nak van a legnagyobb gazdasága, de megnéztem a wiki-n és a spanyolok, ausztrálok és mexikóiak között kullog, amin ledöbbentem. Azt hittem, hogy GDP-t tekintve sokkal nagyobb ez az ország és ugye háború/hatalom=pénz, pénz és pénz. De akkor az oroszok miért játsszák ezt a sértődött, agresszív hülye gyerek viselkedést? Komolyan azt hiszik, hogy atomhatalom lévén (aminek a használata a totális pusztulásukat jelentené) bármit megtehetnek? Nekem úgy tűnik, hogy Oo. olyan, mint Észak-Korea csak nagyban. Csórók vagyunk? Nem baj! De van atomfegyverünk, szóval miénk az utolsó szó. Arra nem gondolnak, hogy az amerikai hagyományos fegyvernemekből álló haderő olyan fejlett (főleg a THAAD atomfegyverek elleni rakétarendszer), hogy talán a nukleáris fegyvereik sem nyújtanak számukra biztonságot? Miért nem lehet nemzetközi szinten összefogva agyon szankcionálni őket, hogy belássák, az diktál, akinél a pénz van? Ha egy nagyon komoly gazdasági armageddon szabadulna rájuk, csak nem lennének olyan ostobák, hogy kilőjék a rakétáikat, vagy mégis?

2016. okt. 10. 15:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
A wikin neha hulyesegeket irnak.Tobb penzuk van mint gondolod.A vilag egyik legnagyobb aranytartaleka Putyinnak van.Alig van adossaguk.Az olajhaboruba nem ok,hanem a szaudiak rokkantak bele.A szankciok jobban fajnak a nyugatnak mint nekik.Ami a haditechnikat illeti,mem vagy tul tajekozott.A thaad egy rakas sz@r a maga 200 kilometeres hatotavjaval.Az s400-nak 500kilometer,az s500-nak 800km a hatotavja.Csak korabban kell robbantani a toltetet,es nem er semmit a vedelmi rendszer.Raketak teren az usa nagyon lemaradt.Harckocsikban szinten.Valahogy az oroszoknak jobban megy a fejlesztes.
2017. máj. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!