Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az USA vagy...

Mit gondoltok az USA vagy Oroszország számít inkább szabadabb országnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

#8


Még sosem jártál az Egyesült Államokban. Vaktában írogatsz. Kiváltképp ami a szólásszabadságot illeti.

Amerikában hivatalosan bejegyzett náci párt működik.

2016. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Náci párt az mindenhol a világon működik.
2016. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy mennyire döbbentelek meg a válasszommal, de én azt mondom: az USA. Sőt, ha bármi okból el kellene hagynom egyszer az országot, nyugatnak venném az irányt, nem keletnek.
2016. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

'Náci párt az mindenhol a világon működik.'


Nekem nem úgy tűnik :)

2016. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:

/Még sosem jártál az Egyesült Államokban. Vaktában írogatsz. Kiváltképp ami a szólásszabadságot illeti.

Amerikában hivatalosan bejegyzett náci párt működik./


Ez tényleg így van.Emellett kommunista pártnak is elég nagy tábora van ott.Az önkényuralmi jelképek pedig szabadon használhatóak ott.

Ha választanom kéne,akkor biztos,hogy inkább USA-ban élnék,mint Oroszországban.

2016. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezeket nem vaktában írogatom.Ezek köztudott tények,csak sajnos sokan nem látnak távolabb az orruknál mert ugyebár vannak fontosabb dolgok is az életben,például az Éjjel Nappal Budapest nézése.Ennyiben ki is merül a kultúra nálatok


De mindegy egyszer majd ráébredtek hogy igazam volt,mert ez az ország is kezdi átvenni Amerika szokásait.Csak mire rájöttök erre akkor már késő lesz.Hívhattok idiótának nyugodtan de ti fogtok pofára esni nem én


Birka magyarok :) Bégessetek csak amíg lehet,máshoz úgysem értetek

2016. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:

[link]


USA 10.k helyen van a világ ranglistáján.Oroszország jóval lentebb XD (És ez csak az életszínvonal.)

2016. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!