Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jobban utálják az angolok a...

Jobban utálják az angolok a magyarokat és a lengyeleket, mint az arabokat és négereket? (átlagban)

Figyelt kérdés
Láttam a napokban több olyan videót, ami több angol kis- és nagyvárost bemutat, és a fő témája az, hogy milyen sok arab és néger van az utcákon, fehér embert alig látni. A kommenteket nézegettem és láttam, hogy sok hozzászóló azt írja, hogy ez nem is baj, inkább ők legyenek itt, mint a magyarok és a lengyelek. Ezt egész sokszor láttam, több like-os hozzászólásként. Persze nem lehet csak a kommentekre/likeokra támaszkodni, mert nem feltétlenül adnak objektív képet az átlag angliai gondolkodásmódról erről, de kiindulásnak talán nem rossz. Szóval, aki kint él Angliában - vagy tud erről valamit - valóban nem nagyon kedvelik a közép-európai embereket? Ha ez így van, akkor miért?

2016. okt. 30. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan így van, ezt a brexit bizonyította nemrég. A brexit kampány szólhatott volna az arabok és négerek ellen hisz van belőlük bőséggel. De akkor vajon miért inkább az "eastern-european migrants" volt a kampányolók vesszőparipája???
2016. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom ! de ezek a harmadik világból valók olcsó munka erő meg meg csinálják azt amit 1 angol nem
2016. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Az Orbán kormány alatt több százer, többségében diatal magyar migráns, gazdasági bevándorló érlezett Nagy-Brittaniába.

Akikkel komoly gobdok vannak, ugyanolyan nehéz integrálni őket, mint az arabokat és a feketéket, ha nem még nehezebb.

Ráadásul a magyarok nem túl képzettek az ortani társadalomhoz képest, de azért nem egy 3. világbeli országból jöttek, szóval a többségük olyan munkahelyeken fog elhelyezkedni, ahol egyébként a kevésbé képzett angolok is (szeretnének). Mondjuk az ottami arabok meg a feketék hasonlóan műveltek mint a magyarok ott, de ők sokkal másabb munkákat bevállalnak. Amit esetleg egy angol vagy magyar már annyira nem.

Szóval egy átlag embernek szerintem több "baja" van a magyarokkal, lengyelekkel stb, mint a feketékkel vagy arabokkal.


Nem véletlenül ez volt a Brexit fő kampánya, és a kvóta pl. erőteljesen háttérbe is szorult.

2016. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ.

Nem hiszem,hogy úgy odalennének a volt gyarmatlakókért.


A lengyeleket,magyarokat más miatt utálják.

Főleg azért, mert képzettek, például egy lengyel informatikus kevesebbért is elvállalja a munkát, mint egy brit.

Emiatt, sok brit cég direkt a kelet-európaiakra vadászik, a britet meg be sem hívja interjúra.


A szabad piac egyik negatív hatása.

2016. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy úgy fogalmaztok, mintha mindenki utálna mindenkit, csak az utálat mértékében van különbség. Egy pszichológus lehet, hogy levonná a megfelelő következtetéseket ezekből az írásokból.
2016. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Tudnál mutatni 1-2 ilyen videót?


Mert én megnéztem néhányat és nem láttam ilyen hozzászólásokat. Igaz csak gyorsan futottam át a kommenteket.


https://www.youtube.com/watch?v=MJKSz6nT8pg

https://www.youtube.com/watch?v=rP6U6Hhy_2M


Ellenben találtam egy ilyen videót:


https://www.youtube.com/watch?v=JYtXlv4k550


Ahol ezeket a hozzászólásokat olvastam sok-sok lájkkal:


"Thank you Poles for your strength and values. always welcome in the UK"


"OMG maybe polish will save britain"


"Go Poles clean out Islamic and African intruders"


"Polish are always welcome in UK! A minority of people don't like it but it would be the same if lots of British suddenly moved to Poland, I'm sure."


"Thank you polish brothers!!! Fuck muslim sharia scums"


Persze, sokan támadják is ezeket a lengyeleket, de többen védik őket.

2016. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Quatermain ***** válasza:
35%
Szegény retardáltak, majd elmegy a kelet-európai a sok néger meg arab lesz Nagy-Brittania fő munkaereje. Ja nem.
2016. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, az nem lehetséges hogy a lengyeleket és magyarokat fikázó hozzászólásokat négerek és ázsiaiak irogatják? :) Mert az egy dolog hogy az angolok meg akarják zabolázni a korlátlan bevándorlást Kelet-Európából, de attól még jobban tolerálnak minket mint a szinesbőrűeket, ezt bizonyosan állíthatom.
2016. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!