Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Clinton + Soros? (a kérdés...

Clinton + Soros? (a kérdés túl rövid a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Ma itt volt a nagyapám és azt mondta hogy "örül hogy nem Clinton nyert mert az Soros-hoz köthető"

Ennek van értelme? vagy csak azért mondta mert ezt nyomatják az M1-en?


MÁSIK kérdés: Ti mit gondoltok, örültök Trump nyert, vagy Clinton jobb lett volna?



2016. nov. 10. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a nagyapád?
2016. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Részben Soros pénzelte Clintonékat, ez igaz. Trump még a második vitán is felhozta, név szerint, bár mondta, hogy nem akar róla sokat beszélni, mert "gazdag emberek, de nem híres emberek, és én sem akarom őket híressé tenni", valahogy így mondta. Hillary nem tagadta egy szóval se.


Örülök, hogy Trump nyert.

2016. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: 80+os korosztály


2. köszönöm az értelmes választ.


jöhetnek még vélemények

2016. nov. 10. 20:40
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a Soros ugyet teljesen eltulozzak. Az USA-ban ELFOGADOTT elnokjeloltek tamogatasa, Clinton pld Katartol is lapott penzt, sok-sokszorosat, mint Sorostol.


Tumpnak is nagyon sokan felajanlottak, de o visszautasitotta azzal, hogy eleg gazdag ahhoz, hogy ne kelljen mas penzebol kampanyolnia.


Ez azert is fontos, mert igy Trump NEM TARTOZIK SENKINEK SEMMIVEL. Sem a bankoknak, sem a katariaknak - SENKINEK. Azt csinal elnokkent amit akar, senki nem johet hozza kovetelesekkel - csak a valsztok.



En a magam reszerol orulok Trump gyozelmenek:

1. Kijelentette, hogy elsokent az USA erdekei, de BELUL. O nem akar a vilag csendore lenni. Pld volt egy ilyen mondata: a Kozel-Keleten muszlimok gyilkolnak muszlimokat. Mi koze ehhez Amerikanak?

Europaban sem akar beavatkozni.

Es van meg jo nehany dolog, amit vegre akar es szerintem vegre is tud majd hajtani.

2016. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van a pénzzel kapcsolatban és azzal kapcsolatban is, miért jó, hogy Trump csak a választóktól fogadott el kisebb adományokat a kampányához. Így ő, az őt megelőző elnökökkel ellentétben nem a hatalom bábja. Clinton az lett volna.
2016. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

én pont emiatt aggódom, hogy csak amerikán BELÜL akar munkálkodni.

Akkor ez azt jelenti hogy szabad az út az oroszoknak?jöhet a terölet követelés?

Trump kiakar lépni a NATO-ból is? kéne aggódnom?

Mennyi az esélye hogy Magyarországon háború lesz?

2016. nov. 10. 21:08
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
A NATO-ból nem hinném, hogy kilépne, olyasmit mondott, hogy nem fogja ingyen védeni azokat az országokat, amelyeket eddig teljesen ingyen védtek, pl Japánt. De a kulcsszó itt az ingyen. Nem azt mondta, hogy nem fog segíteni az országoknak, amelyeknek szükségük van rá, de nem hülyék, hogy a saját kárukra tegyék. Putyin (Clintonnal ellentétben) hajlandó vele tárgyalni, és ő is vele, mivel elismerik egymást erős vezetőnek. Ha két nagyhatalom képes kommunikálni, abból rossz nem nagyon jöhet ki. Clinton volt, aki simán szembement volna az oroszokkal is akár. Na, az ő vezetése alatt lehetett volna félni egy komolyabb háborútól. Beszámíthatatlan... Kétlem, hogy Oroszország letámadná Európát, vagy ha igen, annak nem lenne köze Trumphoz. És nem hinném, hogy ezt hagynák. Én nem félek háborútól, hiába a pánikkeltés.
2016. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7: "Beszámíthatatlan..." Ez qrva jó. Eszerint Amerikától, egy beszámíthatatlan és egy kiszámíthatatlan jelöltre futotta és a kiszámíthatatlan nyert.
2016. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámíthatatlan, mert ismeretlen. Még. A többi majd kiderül, felesleges a rémisztgetés.
2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, most megnyugottam :)

én speciál azt hittem Clinton lett volna a jobb választás de amiket irtatok azok alapján... lehet jobb Trump kitudja majd kiderül.

2016. nov. 10. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!