Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Hillary vereségé...

Mit gondoltok Hillary vereségéről? És magáról, mint emberről?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

1,Azt,hogy rengeteg rasszistának nyitott utat:

[link]

[link]

2,Nem lett volna kitűnő vezető,sőt,de legalább megfontolt volt,tudott viselkedni és nem bolygatott fel olyan szélsőséges csoportokat,akiket nem szabad,ellenben Trumpal.

2016. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hillary egy borzasztóan számító, opportunista, mű politikus. Csak nézd meg hogy nevet. Egy csöpp őszinteség nincs benne. De megfontolt és tapasztalt. Tisztában van tényekkel. Pl tudja hol van Szíria, vagy hogy mi a különbség a Hamasz és a Hezbollah között. Trump buta, tapasztalatlan, és nem mellesleg elmebeteg. Úgyhogy inkább akkor legyen Hillary. Ja meg még annyit, hogy a Kongresszus mindkét háza republikánus, úgyhogy Hillary kb. semmit nem tudott volna csinálni. 4 év nyugi. A másik oldalon viszont, Trump megtehet bármit amit csak akar. Nincsenek korlátai. Szenátus, Képviselőház, Legfelsőbb Bíróság, FBI, mind az övé. És mint mondtam, elmebeteg. Szóval én Hillary-nek szurkoltam.


A vereségéről azt gondolom, hogy a liberálisok (én is az vagyok, úgyhogy nekem szabad :) megint megmutatták mennyire alkalmatlanok arra, hogy politikai oldalt alkossanak. Mindig ez van. Az emberek 70%-a egyet ért valamiben. De ez a 70% inkább nem megy el szavazni, vagy szét szavaz 3 irányba, vagy az ellenfélre szavaz, mert utálja a saját oldaláról az adott fő személyiséget. A jobboldaliakat könnyű összefogni. Megmondod, hogy hé mindenki szavazzon a Trumpra, és az lesz. Birkanyáj. És ez a 30% megválaszt valakit, akit ugyan 70% utál, de az a 70% akkor se fog össze, ha beledöglenek.


Trumpot mindenki utálja. A jobboldaliak fele is. Mégis, mit láttunk a választás napján? Trump gyakorlatilag annyi szavazatot kapott, mint előtte McCain és Romney. Hillary meg több millióval kevesebbet, mint előtte Obama. Demokraták, akiknek fontosak a Demokrata párt által képviselt ügyek, de mivel nem tetszett nekik ahogy Clinton megnyerte az előválasztásokat, inkább legyen Trump. Nem mennek el szavazni, mert "a kisebbik rossz az rossz", aztán erre megkapjuk mindig a nagyobbik rosszat. Magyarországon is ez van. Mindenki utálja a Fideszt, de inkább szavazzunk össze-vissza szét, aztán a Fidesz nyer.

2016. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dymo ***** válasza:
88%

1,


Nem hiszem, hogy ez az általános. Tudok neked mutatni sok esetet, ahol a felvilágosult Clinton-pártiak verik a republikánusokat. Jelenleg az van, hogy több államban is tüntiznek és nem hajlandóak elfogadni a választás eredményét.


Megfontolt volt és tudott viselkedni? Nagyban hozzájárult a Közel-Kelet szétveréséhez, támogatja a "mérsékelt" iszlamista felkelőket, az e-mail kiszivárogtatáshoz már nem is mondok semmit. Az a nő nemzetbiztonsági kockázat.


Trump miért elmebeteg?

2016. nov. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, soha nem találkoztam vele. Valószínűleg a többség is így van. Max. a média által lefestett karakterről lehetne véleményem, az pedig változik attól függően, hogy milyen forrást nézünk. Ugyanez igaz Trumplira is.
2016. nov. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tipikus elrettentő példa arra, hogy egy nő legyen az elnök.
2016. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem, nem tudom megítélni, hogy milyen ember, ahogy Trumpot sem. A vereségéről meg azt gondolom, hogy a közvélemény kutatók, óriási bakot lőttek és ez egy kicsit tetszik.
2016. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy kiváló báb a nagy bábjátékban.
2016. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ismerd. Elég ha csak a tettei után olvasol...
2016. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!