Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire igaz az, hogy Németor...

Mennyire igaz az, hogy Németország már manapság is iszlamizálódik erőteljesen?

Figyelt kérdés

vagy csak a média torzítja el a dolgot?

Aki jár már Németországban az hogy látja?


2016. dec. 10. 15:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%

Olvass bele ebbe a cikkbe:

[link]


Eltűntek a német, olasz éttermek, kocsmák helyett sisa bárok, a butikok csak muszlim ruhát árulnak.Minden tele van arab feliratokkal.


Szóval, azért vannak problémák.

2016. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk már, egy 80+ milliós országról van szó, ahol a menekültekkel és migránsokkal együtt nincs 3 millió muszlim. Biztosan az a 3 millió irányít mindent, nem?

Egyszerűen arról van szó, hogy a németek befogadóak...

2016. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
22%

Sokan vannak, ez tény. Hiába 80 milliós ország, vannak helyek, jellemzően külvárosok, ahol...hogy kell ezt mondani? Hagyományos értelemben vett európai embert alig látsz.


A többségükkel ugyan nincs különösebb gond, de a tendencia egyértelmű. Egy migránspárti liberális persze akkor sem ismerné ezt el, ha már 40 millió + 1 fő muszlim lenne Németországban.


Vagy elismerné, de nem izgatná. Európa akkor muszlim lesz, na és?

2016. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
16%

Hát eléggé igaz.A németeknek kell alkalmazkodni a migránsokhoz.Most szilveszterkor is nem a rendőröket fogják kivezényelni a fontosabb helyekre hogy védjék a nőket hanem pszichológusokat fognak kiküldeni hogy a nők tőlük kérjenek szakmai "segítséget" ha félnek


Mégis mivel nyugtatnák meg őket?Mit mondanak majd nekik?Hogy törődjenek bele többet nem mehetnek ki az utcára anélkül hogy ne erőszakolnák meg őket a migránsok?Normálisak ezek?Szomorúan látom hogy már a németek is olyan birkák lettek mint a magyarok.Bezzeg a ruszkiknál ilyen probléma nincs,ott legalább igazi férfiak vannak akik megvédik a nőket,nem ilyen fatökű nemzet mint ezek.....

2016. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%

baromság.


Csatlakozom az előttem szólóhoz, vannak német ismerőseim akik mind azt mondják, hogy hülyeség. Vannak arab negyedek ezt mindenki elismeri, azok olyan "nyócker" színvonalon vannak.


80 milliós lakosságból 3 millió muszlim, 77 pedig nem.

Szerinted ez hol iszlamizáció?

2016. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

#4: "Bezzeg a ruszkiknál ilyen probléma nincs,ott legalább igazi férfiak vannak akik megvédik a nőket,"

Ez egy demagóg hamis Orosz fényező duma, gondolom ilyen napimigrans.com-on olvastad. Az Orosz férfiak többsége erőszakos és agresszív a nőkkel szemben is. Főleg ha vodkáznak és visszaszól a nő.

De most felhozhatnám hogy a II.vh idején hogyan erőszakoltak meg nőket csoportosan, sok magyart is.

2016. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is dolgoznak kint ismeroseim Nemetorszagba es alapjaraton senki se kedveli oket, kb olyanok mint itt a ciganyok. Mondjuk naluk a konyhafonok egy szir menekult aki a hazajaban ilyen marha hires sef volt, de el lehet mondani nem ez a gyakori. A bandakban jaras, gettosodas a nagyobb varosokban sokkal jellemzobb.

A feketekrol, azsiaiakrol elmondhato hogy beilleszkedoek mondjuk koztuk is vannak hulyek de nem sok. A tobb generacios torokok tobbsege szinten ugy ahogy beilleszkedett, ok amugy a nemetekhez hasonloan szinten megvetik az arabokat.

A legnagyobb gond a muszlimokon belul az arabokkal van, ok masok mint a torokok vagy iraniak akiknek az iszlam mellett van mas kulturalis alapjuk is, az araboknak semmi mas kulturajuk nincs csak a saria meg az iszlam. Nemetorszag tobbsegeben rend van, de a nagyobb varosok gettoiban eleg szar a helyzet.

Ha meg a bevandorlas tovabb no a tulszaporodas miatt kerulhetnek bizonyos telepulesek muszlim tobbsegbe, es ez nagyon nem fikcio...

2016. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
2%

#5


De legalább nem csak a nőket verik hanem a migránsokat is :D

2016. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
3%
Bocs ez nem az 5-ösnek hanem a 6-osnak ment
2016. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%
Én igaziból nem tudom, hogy ez mennyire igaz. Nagyvárosokban meg egyáltalán nem, de ahol én voltam az egy 300 000 fős város volt, és ott múlt félévben a 12 fős erasmus csoport, akikkel kint voltunk egy félévet, és benne voltak, hogy számolják, 23 iszlámnak kinéző személyt láttak, de mondjuk nem tudom, hogy ebből ténylegesen mennyi volt muszlim és mennyire hittük csak azt hogy az, illetve azért a férfiakat nem olyan könnyű kiszúrni, de ez átlagban kevesebb, mint 2 ember. Ennél Budapesten többet láttam az utóbbi időben... De én is azt hallottam, hogy elég sok török bevándorló van.
2016. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!