Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire igaz az, hogy Németor...

Mennyire igaz az, hogy Németország már manapság is iszlamizálódik erőteljesen?

Figyelt kérdés

vagy csak a média torzítja el a dolgot?

Aki jár már Németországban az hogy látja?


2016. dec. 10. 15:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
66%

Egyszeruen nevetseges feltetelezes. Aki ilyet allit az hazudik.


Akar a szelsojobbos kamionsofor.

2016. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
45%

"Egyszeruen nevetseges feltetelezes. Aki ilyet allit az hazudik.


Akar a szelsojobbos kamionsofor."


Vagy, aki migránspárti liberális, nem látja be.Esetleg nem akarja belátni.

Sohasem fogja belátni, még akkor sem, ha a 80 millióból már 40+1 millió lenne muzzi.



Olyan ez, mint Kelet-Európa cigányosodása.


Amikor általános iskolás voltam, az iskolában egy kézen meglehetett számolni, hány cigány volt.

De, most elnézve, baromira megszaporodtak.


A vizuális típusoknak könnyebb illusztrálni egy képpel:

[link]

2016. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
3%

Miért van leszavazva az összes válasz, ahol azt mondják, igen, lehet benne valami?

Olvassatok már utána emberek! Nem csak Index, HVG meg 444 van a világon.

Komoly problémák vannak.

2016. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 KecskeShajt újra! ***** válasza:
39%
Talán egy kicsit sok összeesküvés-elméletet olvastál, 14-es.
2016. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
71%

Mit jelent az, hgoy iszlamizálódás? Hogy az emberek muszlimok lesznek? Miután az európai emberek bő fele még a keresztény vallást sem gyakorolja, ez elég irreálisnak tűnik..

És ne keverjük a muszlimokat az arabokkal, hiszen az iszlám hívőknek mindössze 20%-a arab..

2016. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
14%

#14


Aki az igazat írja a migránsokról az már fajgyűlölőnek számít?Csak nehogy egyszer a te egyik rokonodat (vagy esetleg téged) erőszakolják meg,kíváncsi lennék akkor is így kitartanál e mellettük.De mivel hogy neked nem volt rossz tapasztalatod velük ezért az nyilván azt jelenti hogy ők szent lelkek...

2016. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
66%

11 eve élek Németországban, ráadásul egy multikulti városban, úgyhogy talán több ralatasom van a helyzetre mint egy kamionosnak aki Nemetorszagot az autopalyavecekrol meg parkolos qrvakrol ismeri.


Baromság az iszlamizalodas, az is hogy nem lehet fehér embert látni.

2016. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
31%

"Baromság az iszlamizalodas, az is hogy nem lehet fehér embert látni."


vs.


"ráadásul egy multikulti városban"


Akkor csak fehérek vannak a multikulti városban? Akkor mitől multikulti?

2016. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%

Hakapeszi

A multikulti egyenlő az iszlamizálódással? Azt hittem csak annyit tesz, hogy vannak muszlimok is..

2016. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom kinek higgyek, de hogy csak 3 millió muszlin legyen, azért az elég nagy csúsztatás. Csak tavaly több mint 1 millió bement hozzájuk, és már vagy 40 éve folyamatos a beáramlás. Csak olyan Törökből van nekik 4 millió, aki Török is akar maradni. Török-Német szintén van vagy 4 millió. Akkor még nem is beszéltünk a Bosnyákokról, Albánokról, Arabokról,Közel-keletiekről Afrikaiakról. Kb 5 éve München belvárosában a sétálóutcán végigmentem. Húsz méterenként afrikai árusok,ahova szem ellát csador, burnusz,kipa. Tömeg volt, de németet nagyítóval kellett keresni. De lehet azért, mert munkaidőben voltam, a Németek meg dolgoztak. Azoknál a cégeknél, ahova jártam szintén sok bevándorló volt, Bosnyák, Szerb, Horvát, Olasz, sok Spanyol, Cseh, még Japán is, de érdekes Arab, négus egy se. Lehet nem szeretnek dolgozni?
2016. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!