Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Soros György miért gyűlöli...

Soros György miért gyűlöli Magyarországot? Hiszen gyermekkorában itt itta tejet. Itt nevelkedett, ez az ország adott neki élet lehelletet.

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 21:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
16%
Mert balipsi.
2016. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
49%

Soros mindenütt a liberális erőket támogatja.

Amerikában is.


Milliárdos, mint Trump.Az ilyen emberek nem szeretik, ha nem a terveik szerint mennek a dolgok.

2016. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

Soros nem Magyarországot hanem Orbánékat utálja.

Ahogy én is.

Van egy kis különbség

2016. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Soros pont hogy szereti Magyarorszagot, azert probalja megmenteni Orbanektol.
2016. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert a viktorkirály azt mondta neked. Te meg egy nagyon okos kisfiu/lány vagy és fel tudod mondani a leckét pedig csak 382-szer mondták el neked.
2016. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
11%

"Soros nem Magyarországot hanem Orbánékat utálja.

Ahogy én is.

Van egy kis különbség"


"Soros pont hogy szereti Magyarorszagot, azert probalja megmenteni Orbanektol."


Nem baj ha lepontoztam ezeket? Soros mint szuperhős hazafi? Nehéz elhinni, hogy ezt egyesek komolyan gondolják.

2016. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Milyen tettei alapján döntötted el, hogy Soros György gyűlöli Magyarországot? Mondjuk legalább három konkrét dolgot szeretnék hallani, amiket Soros György tett kifejezetten azzal a céllal, hogy ártson Magyarországnak.
2016. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

"Soros nem Magyarországot hanem Orbánékat utálja.

Ahogy én is.

Van egy kis különbség"



"Nem baj ha lepontoztam ezeket? Soros mint szuperhős hazafi? Nehéz elhinni, hogy ezt egyesek komolyan gondolják."


De baj.

Mert az én kommentemben soha nem állítottam, hogy Soros hazafi, csupán arra hívtam fel a figyelmet, hogy Magyarország nem egyenlő a Fidesz kormánnyal.


A kormányunkat utálom nem Magyarországot.

Ahogy valószínűleg Soros György is.

2016. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%

Te magadból indulsz ki, azt képzeled, csak gyűlölni és szeretni lehet. Nem. Ezen túl van még sok más érzelem is. Azonban politikát érzelem alapján megítélni maga a tökéletes tudatlanság. Aki a politikába érzelmet visz, elveszett. A politikát ésszel kell művelni.

Soros nem gyűlöl. Egyszerűen mások az elvei. Ezért mást tart jónak, mint például te.

2016. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
9%
Hetesnek üzenném olvasson utána Soros hogyan rámadta meg a forintot az Otp-n keresztül. Egy gyenge forintot az emberek is megéreznek. Az ilyen emberek lexarják hol ittak tejet gyerekkorukban
2016. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!