Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump a közismereten oroszbará...

Trump a közismereten oroszbarát üzletembert, Rex Tillersont nevezte meg leendő külügyminiszterének. Ezt a republikánusok közül sem nézik sokan jó szemmel. Mit gondoltok, hogy fog eldőlni a meccs?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen meccs?

Trump azt nevez ki,akit akar.

Ha a Republikánusok egymásnak esnek akkor a világ rajtuk fog röhögni,így muszáj nekik engedni.

2016. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Trump nevét megint kicenzúrázták az általam megadott kulcsszavak közül. Az oroszbarátból meg csak simán barát lett. Nem mondok semmit.
2016. dec. 13. 11:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen meccs?

Trump azt nevez ki,akit akar.

Ha a Republikánusok egymásnak esnek akkor a világ rajtuk fog röhögni,így muszáj nekik engedni."


Maximum nem engedik át a törvényhozáson a javaslatait aztán cseszheti az oroszbarát politikáját.

2016. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy oroszbarát. Amerikának nincsenek barátai, csak érdekei vannak!
2016. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Trump nem azt nevez ki akit akar, meg kell szavaznia a Kongresszus mindkét házának. A Képviselőházban gyakorlatilag bármit megszavaznak neki, de a Szenátusban lesz két ember, akiknek nem tetszik majd. Plusz ugye ott a filibuster törvény. Nem tudok sokat erről a Rex Tillersonról, de könnyen lehet, hogy nem megy át a Szenátuson.
2016. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 mannnocska ***** válasza:
11%

Amikor liberális sajtót olvasol trump ellenes propagandával, és mindenben trump vesztét jósolják.


Az emberek nem veszik észre a mintázatot?

Trumpból viccet csináltak minden egyes fázisában a választásoknak. Indul? HÁHÁHÁÁ úgyse tud. Mégis elindult!

"jaj nemgáz, úgyis vannak potenciális republikánus jelöltek akik ellen nem nyerhet" Mindet megverte könnyűszerrel

"jaj nemgáz hillary ellen nincs esélye" minden poll hillary győzelmét jelezte előre

Mégis trump nyert.

Most jönnek azzal, hogy de nem fognak az elektorok rá szavazni, és ezért minden propagandaszrságot bedobnak ugyanúgy, ahogy eddig bevetettek ellene mindent.


Nevetséges az egész. Demokrácia megcsúfolása.

Mindjárt jön valaki azzal, hogy "de a populáris szavazatokban nyert hillary" jaja. főleg azokban az államokban, ahol NEM KELL IGAZOLD MAGAD A SZAVAZÁSHOZ. Csak hogy értsük miről van szó: illegális bevándorlókat biztattak szavazásra, illetve lazán lehetett egy embernek többször is szavazni.


but muh russian hackers

2016. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


# 4


"Olyan nincs, hogy oroszbarát. Amerikának nincsenek barátai, csak érdekei vannak!"


Na ja. De Tillerson üzletemberként is kőkemény anyagi érdekből volt oroszbarát, nem a Putyin két szép szeméért. Most, hogy külügyminiszter lesz (már ha valóban lesz) ezek az üzleti érdekei ugyanúgy megmaradnak Oroszország irányába. Csak hát ő fogja irányítani ezentúl Amerika külpolitikáját is.


# 5


"Trump nem azt nevez ki akit akar, meg kell szavaznia a Kongresszus mindkét házának."


Már pont rá akartam kérdezni. :) Én is így tudtam, de nem voltam benne egészen biztos.

2016. dec. 13. 13:13
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

"Mindjárt jön valaki azzal, hogy "de a populáris szavazatokban nyert hillary" jaja. főleg azokban az államokban, ahol NEM KELL IGAZOLD MAGAD A SZAVAZÁSHOZ. Csak hogy értsük miről van szó: illegális bevándorlókat biztattak szavazásra, illetve lazán lehetett egy embernek többször is szavazni. "


Mégis mennyire kell retardáltnak lenni, hogy ilyen bődületes baromságot elhiggyen valaki? Mármint, hogy vagy még életben? Trumpról tudom, hogy milliárdos volt az apucija, ezért vadbaromként is életben tudott maradni, de neked hogy sikerült? Téged is apuci pénze éltet? Vagy csak annyira sajnálnak a körülötted élők, hogy segítenek lélegezni? Ha ekkora leírhatatlan baromságokat elhiszel, nem hiszem hogy tudsz magadtól lélegezni. Ahhoz agy is kell.

2016. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mannnocska ***** válasza:
31%

>Tények közlése


reakció: személyes inzultus.


NYERTÉL!


Most erre mit reagáljak? Komolyan. Kb 4-5 sorban kvvanyázol. Nincs tényközlés, se érvelés, semmi. Lényeg hogy én primitív vagyok nem?

2016. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Mit mondasz, ha valaki szerint az ég azért vörös, mert Hitler kommunista delfinjei olyan színűre festik minden éjjel? Milyen érvet lehet ez ellen felhozni? Legalább valamilyen alapvető szinten összefüggésben kell lenni a valósággal, ha érveket vársz. Ha szerinted illegális bevándorlók többszöri szavazását is simán megengedik az USA egyes államaiban, akkor nem teljesíted ezt a kritériumot.
2016. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!