Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A leendő munkahelyemről...

A leendő munkahelyemről kijöhetnek hozzám "családlátogatásra"?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

nem

milyen munkahelyről van szó?

2016. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy.

Engem a főnököm például Facebookon ellenőrizget folyton.

A jó uraságnak oda kell figyelnie a jobbágyaira és irányítania kell az életüket.

2016. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen! de milyen munkahely ez?
2016. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
?! Mi köze hozzá a cégnek, hogy hogy élsz? Az oké, hogy csekkolják az online szociális profilokat, de ez kicsit durva lenne.
2016. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
84%

"Engem a főnököm például Facebookon ellenőrizget folyton."


Azért ez nem ugyan az és tenni is lehet ám ellene. Pl csak ismerősöknek osztasz meg dolgokat és ő nem ismerős vagy külön csoportban, távoli ismerős...


Kérdező: hacsak nem valami olyan hely, ahol nemzetbiztonsági átvilágításon kell átesned, akkor ilyet csak a te beleegyezéseddel tehetnek.

2016. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki. Mert ha nem fogadod őket, akkor mégsem lesz a munkahelyed, mert nem fognak alkalmazni, ilyen egyszerű. :)


Mondjuk el nem tudom elképzelni, hogy mi lehet az a munkahely, ahol az ilyen családlátogatás szempont. Esetleg ha a nemzetbiztonságiaknál akarsz elhelyezkedni, az ok, de ők már úgyis megcsaládlátogattak, anélkül, hogy észre vetted volna.

2016. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
90%

"Mert ha nem fogadod őket, akkor mégsem lesz a munkahelyed, mert nem fognak alkalmazni, ilyen egyszerű."



Múltkor volt egy cikk, hogy az USÁ-ban néhány helyen elkérik a facebook JELSZÓDAT, hogy körül tudjanak nézni a profilodban. Állítólag ott ez nem jogellenes (nem tudom, melyik állam, nem most olvastam már).


OK, hogy nem vesznek fel, ha megtagadom, de szerintem jobb is. Ki akarna ilyen helyen dolgozni?

2016. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# kovpet


Basszuskulcs, ezen a jelszós dolgon most ledöbbentem! Egyébként igen, jobb ilyen helyen nem dolgozni.

2016. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
közszféra, átvilágítás? akkor kimehetnek
2016. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!