Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Amerikai rendőrök ugyanúgy...

Az Amerikai rendőrök ugyanúgy félnek (annak ellenére hogy lőhetnek) a feketéktől, mint az itteni rendőr a cigányoktól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt erre

[link]


2017. jan. 17. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Több indoka van félni a feketéknek a rendőröktől, mint fordítva.
2017. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán hiszem hogy félne az amerikai rendőr a feketéktől. Ha a feka hadonászik valami fegyverrel, naná hogy lelövi a rendőrség, erre van feljogosítva.


Ugyanígy itthon is, ha a cigányok balhéznak, kimegy hozzájuk a TEK és egyből fülük-farkuk be lesz húzva.

2017. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Az amerikai rendőr sokkal nagyobb eséllyel találja magát szembe egy éles lőfegyverrel. Ha ráadásul az illető be van szívva valami szartól legyen akár fekete latin vagy fehér a viselkedése kiszámíthatatlan.

A rendőrt meg hazavárja a családja. Ez nem félelem, ez életösztön a vadonban. Szerintem amerikában kevés a liberális rendőr. Na gyere koma beszéljük meg emberi jogi oldalról, miért is fogod rám a fegyvert. Egy ilyen beszélgetés max. a 2. tárcsere után lehet mármint azzal ami az illetőből maradt.

2017. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Gondolok itt erre

[link]


Tudod, hogy ez egy zeneszám videó klipje, ami ritkán takarja a valóságot?

2017. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
az 1# meg jól bevágta a Black Lives Matter hazugágot.me hidd el.senkinek nem kell félnie mert fekete.az féljen akinek félnie kell.
2017. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4#

Igen ezt tudom, de nem hinném hogy pont Chicago-ban a rendőr kitakarás nélkül adná az arcát egy kliphez.

2017. jan. 18. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Hihetetlen, hogy milyen sötétség uralkodik ebben az országban...4-es gondolom sose hallottál még a hírekben a rendőri túlkapásokról, felesleges fegyverhasználatokról, gyilkosságokról? Amerikában a rendőrségnek sajnos túl nagy hatalma van, a feketék pedig sokkal inkább veszélyeztetek általuk, mint a fehérek. Ezt lehet tagadni, de ezek szimpla tények.:)
2017. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
azt elfelejtetted mondani hogy a legnagyobb veszély bármely fekete férfira nézve az Államokban,egy másik fekete féri.black on black crime követeli a legtöbb áldozatot.
2017. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Igen ezt tudom, de nem hinném hogy pont Chicago-ban a rendőr kitakarás nélkül adná az arcát egy kliphez."


Kimondta, hogy rendőr és nem statiszta.


# 7-es, először is köszönöm a megtisztelő jelzőt, így ismeretlenül is.


Másodszor igen hallottam róluk ezen felül nagy jó véleménnyel vagyok, például meglepő volt, mikor a Walmart parkolójában megszólalt a kocsi riasztó és öt percen belül már parkolt mellettünk a rendőrautó és kérdezték, hogy melyik autónak szólt a riasztója. Mondjuk kevés rendőrrel találkoztam, ilyen témában 'merica_thebrave bővebben tud mesélni.

2017. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
tobas mennyire igazad van amúgy,énis néztem mondom,ott tolja a szöveget és ki se szállnak meg semmi.szal simán lehet rendezve volt.most így utólag visszagondolva.
2017. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!