Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehetek rendőr? Úgyanúgy...

Hogy lehetek rendőr? Úgyanúgy mint katona hogy csak jelentkezni kell, vagy egy szakot kell megcsinálni (szakiskolára gondoltam)?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy borongós éjszakán,érted mennek!
2012. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát én egy rendőr középiskolában tanulok,majd utána elkell végeznem a főiskolát 17\l
2012. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem mennék felsőfokra.A kérdésem arra irányult, hogy kell e szakképzés, vagy anélkül is jelentkezhetek, mint a katonaságba?
2012. jún. 12. 19:16
 4/8 anonim válasza:
csak úgy nem mehetsz:D ne viccelj.Kell szakképzés minimum.De azzal max sima járőrös leszel az meg nem jó mulatság...
2012. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
vagyis okj
2012. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nem mennék felsőfokra , mert kommandósként szeretnék dolgozni bevetési egységben és oda nehéz bekerülni ha tiszt az ember, de tiszt-helyettesként már nagyobb eséllyel lennék bevetési egységben,mert úgy tudom hogy főleg azok vannak bevetésen. Így szakmával jó lesz lehúzok 2-4 évet rendőrként és jelentkezhetek valahova. A TEK-hoz gondoltam, oda 4 év rendőri tevékenység kell ?
2012. jún. 13. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Te nem leszel TEK-es...
2012. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért is?
2012. jún. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!