Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet nő rendőr ugyanúgy mint...

Lehet nő rendőr ugyanúgy mint egy férfi?

Figyelt kérdés

Lehet nő rendőr ugyanúgy mint egy férfi?

Ha lehet nőből rendőr akkor katona nő miért nincs?

Én még egy katona nőt nem láttam életembe igaziból az utcán vagy katonaságnál vagy a határoknál. De úgy látom a katona nők már majdnem többen vannak mint rendőr férfiak.



2016. okt. 23. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Fuss neki még egyszer, mert egyik mondatoddal cáfolod a másikat.

Lehet nő rendőr, katona, ha a feltételeknek megfelel, a munka jellegéből adódóan nincs azon miért csodálkozni, hogy lényegesen több férfi van a két testületnél

2016. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor most lattal vagy sem katona not?
2016. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Katona nőt még nem láttam,de annál több Rendőr nőt igen,már majdnem kisességben lesznek a Rendőr Férfiak. Ha én lennék mondjuk az elnök minden 18. életévét betöltött nőt hívjanak be sorozásra,és kivinni őket a harcmezőre vagy határőrként odaállítani persze fegyver nélkül. Védje meg magát úgy ahogy tudja.
2016. okt. 24. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Védje neg magát úgy ahogy tudja?Sorozzanak be minden nőt?Férfiaknak sem kötelező.Nem háborús ország mint Korea,az lesz katona aki akar.Rendőrnek is az negy amit akar.

Az meg hogy fegyver nélkül menjenek.ki.meg úgy védjék meg magukat ahogy tudják?Milyen hülye gondolatmeneted van mondjad már? -_-

2016. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező,olyan tutyimutyik a pasik,hogy már őket is nekünk kell védeni!

Szánalom!!!

2016. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor nagy szerencse hogy nem te vagy az elnok :P

Védje meg magát úgy ahogy tudja. - mintha a hozzad hasonlo kanapekommandosok tobbek kibirnanak.

Amugy meg sok noi katona van, nalunk az alakulat kb 10% no, szoval talan ki kellene nyitni a csipaidat...

2016. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet, de szerintem eröltetett.
2016. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Védje meg magát úgy ahogy tudja."

Persze, de az első akit ezzel a jeligével, fegyvertelenül kidobunk a határra, a feleséged, lányod és anyád lesz.

Minek olyan embert besorozni aki fizikailag nem alkalmas, a 100 méter nem tudom hányinger nélkül lefutni, mégis mi a reteknek leszek jó a seregnek? Az első hidegebb edzésen olyan tüdőgyuszit kapok hogy ott visz el a mentő. Rohadtul fognak ott nekem örülni.

Mondjuk tudok olyan "férfit" aki még nálam is kevésbé bírná.

2016. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!