Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jobboldali és konzervatív...

Jobboldali és konzervatív szellemiségű emberek, mi a véleményetek arról, hogy melegek, leszbikusok közt is vannak jobboldaliak, konzervatívok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Azért teszem fel a kérdést - mindenféle provokáció nélkül, bár aki annak veszi azzal nem tudok mit kezdeni - mert amíg Magyarországon az a tévhit él, hogy a melegek biztos balliberálisak, mivel ezek a pártok az év 1 napján hozzák fel ezt a témát, a jobboldal erről nem beszél, addig a nyugati világban a jobboldali, konzervatív politikai erők közt is jócskán akadnak vállaltan homoszexuális politikusok. Még az olyan populistának tartott pártok sem homofóbok mint az AfD, Nemzeti Front vagy a UKIP

A brit konzervatívoknak és a UKIP-nek is LMBT-szervezetei vannak. Az USA-ban a republikánusoknak is vannak meleg szervezetei.

Az AfD-nek is vannak meleg szervezetei. A holland szélsőjobboldal a melegek jogait védi. Izraelben a Likud pártnak - amiről köztudott, hogy az ortodox, cionista zsidók a szavazói - van nyíltan meleg képviselője.

Olaszországban Berlusconi pártjának szóvivője vállaltan biszexuális, a Fratelli d'Italia egyik képivselője vállaltan meleg, de ellenzi a melegházasságot.

A francia Marine Le Pen-féle Nemzeti Frontra sok meleg szavaz.

A spanyol Néppártnak is vannak meleg képviselői és szavazói.


Normális válaszokat kérek!



2017. jan. 25. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9:

Pont ezt mondom (/mondjuk 7-essel együtt), hogy legyen meleg valaki nyugodtan. Felőlem a szomszédom, a tesóm, az egyik régi jó barátom is lehet meleg. Hát legyenek, én pedig azt mondom oké.


10:

Egy meleg ember nem lehet konzervatív? Egy meleg ember nem támogathatja a fegyvertartást? Egy meleg ember nem ellenezheti az abortuszt? Egy meleg ember nm ellenezheti a drogok legalizálását. Egy meleg embernek nem lehet gondja a kisebbségekkel (cigány, néger, zsidó, muszlim)? Stb-stb.


---


Nem értem hogy a melegeknél miért godoljátok ilyen hatalmasnak a CSORDASZELLEMET. A heterók között lehetnek különbözően gondolkodóak, de a melegek között nem? Ti kb ezt mondjátok, ezt látom. Miért kategorizálnátok be ennyire a melegeket?

Aki szeret "fart túrni", az egyből szavazzon liberálisabb pártra? Akkor aki férfiként a punit, nőként a farkat szereti az is egyből legyen konzervatív?

2017. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Felőlem lehet,de én nem nagyon járnék,barátkoznék konzervatív melegekkel.

Rosszabbak számomra,mint az átlagos konzervatív emberek,mert ők annak ellenére konzervatívok,hogy maguk is kirekesztettek.

2017. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen melegnél nem ennyire elkülönült,hogy mit támogat,vagy mi konzervatív és mi nem,a lényege,hogy a többségi társadalomnak akarnak megfelelni,mert a többség konzervatív általában.

A legtöbbjük öngyűlölő,magát elfogadni nem tudó.

Nem szeretem az öngyűlölő embereket.

2017. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
10-es: Nekem nincs megfelelési kényszerem. Annak ellenére, hogy rólam látható, hogy meleg vagyok, nem vagyok balliberális, pusztán attól mert meleg vagyok. Olyan káros ez a gondolkodás, hogy a melegek csak ilyenek, csak olyanok lehetnek, miért kell minket állandóan ilyen buta skatulyákba húzni? Hidd el, hogy én elég sok meleget ismerek, akik közt konzervatívak, jobboldaliak, baloldaliak, liberálisak ugyanúgy vannak, mint a heterók.
2017. jan. 25. 17:53
 15/16 A kérdező kommentje:
Rólam az ismerőseim és a családom is tudja. A barátaimat eszerint válogatom meg. Aki ezt nem fogadja el, azzal nem barátkozom. Én egyáltalán nem gyűlölöm magam, de vannak ilyen rejtözkődő melegek, akik igen.
2017. jan. 25. 17:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Rólam is tudják,bár én nem akarok házasodni,támogatom azokat,akik igen.

Őket is megilletik ugyanazok a jogok,mint a heterókat.


Nem gondolom azt,mint a konzervatívak,hogy a melegeknek el kell bujdokolni.

A legtöbb magát konzervatívnak mondó meleg lapít pl a munkahelyén,ha rákérdeznek,akkor letagadja,vagy kitalál kamu történeteket magáról.

Többnyire azért konzervatívok,mert ezzel akarják kompenzálni azt,amit nem kellene.


Nekem nincs bajom velük,csak nem tudok azonosulni velük.

Olyan,mint amikor egy roma jobbikos,kb.

2017. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!