Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országot szidják még...

Melyik országot szidják még annyian az állampolgárai, mint Magyarországot?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen egyáltalán? Bemutatni nem hiszem, hogy kell. Aki olvas Facebook kommenteket, meg Origo kommenteket. A politikusok, Magyarország jobban teljesít szöveg mindennapos. Meg még sok más is. Nekem is borzasztó, hogy ilyen országban lakok. Van ennél rosszabb? Amit még ennyien szidnak?

2017. jan. 25. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Azért figyelj... Mi magyarok nem véletlenül vagyunk itt, mi megszenvedtünk ezért a földért... gondold el, akarta a török, (és bár kínkeservesen, de) kivertük, akarta az osztrák, nem kapta meg, akarta a szovjet, most nincs sehol... több mint ezer éve bírjuk már hivatalos államként (még ha néha be is próbáltak olvasztani, meg fel is darabolták), akkor nehogy már ezt a földet, ezt a hazát szidjad! Annyi ember adta az életét, annyi hős veszett oda (szabadság harcosok, és társaik) azért, hogy te most itt ülhess és azt mondhasd, hogy "igen én magyar vagyok, és büszke a hazámra"... Nem pedig azért haltak meg önzetlenül (az átlag 20 éves kora előtt!!!), hogy ezt a szeretett földet te itt szapuld!!!
2017. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#5


""Felesleges magyarországot a világ legfejlettebb országaihoz hasonlítgatni."

Szerintem is. Azokban nem lopnak annyit a vezetők, mint nálunk."


Juj, dehogyisnem !

Tipikus a francia pénzügyminiszter, aki az adóparadicsomok ellen harcolt.

Aztán kiderült, hogy milliói vannak elrejtve offshore bankokban...

Az IMF vezérét is most csípték nyakon csalásért...


A helyzet az, hogy a gazdag országokban nem tűnik fel annyira, de hidd el, hogy legtöbb nyugati politikusnak van valami a füle mögött.

Magyarországon azért tűnik fel, mert még mindig felháborító. Nyugaton meg gyorsan átlépnek rajta, mert nem szeretik vakargatni, mert mindenki sáros, mindenki tud valamivel zsarolni valakit.

2017. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Minden országot szídnak a helyiek csak nem értjük mert nem tudunk a helyi nyelven.

Szlovákiában és Csehországban is sokan panaszkodnak pl.

Magyarország amúgy lehetne sokkal jobb is de világszinten siman a top 20-30 százalékban benne van.


Attól függetlenül,hogy szerintem egy átlag afrikai vagy óceániai törzsben ezerszer nagyobb boldogság jellemző mint bármelyik nyugati országban.

2020. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!