Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországba mennyire biztons...

Németországba mennyire biztonságos kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2010-es hivatalos adatok szerint a németek aránya csupán 80%. Nyilván összességében egy eléggé biztonságos ország, de ha én kimegyek dolgozni, nyilván csak a legolcsóbb helyeken tudok megszállni, és ott tömörül a maradék 20% nagy része, ami azóta már jóval több is. Ha azt nézzük, hogy éjjelente én szórakozni is szeretnék, meg elmenni erre-arra, akkor mire lehet számítani?
2017. febr. 16. 07:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
10%
Semennyire. Sokkal rosszabb a közbiztonság, mint itthon, csak a migránsok által elkövetett bűncselekményeket általában eltusolják, ezért nem jut el ide a hírük.
2017. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Molyember ***** válasza:
20%
Ha kimész, te is migráns leszel, a migránsok pedig nem bántják egymást.
2017. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

2.: Milyen migráns, te nagy okos? :D

Schengeni övezetben vagyunk, oda mehetek, ahová csak akarok ezen belül, semmilyen határt nem lépek át, akkor miért lennék migráns??

2017. febr. 16. 07:59
 4/36 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen biztonsagos, sokkal jobb a kozbiztonsag mint Magyarorszagon.
2017. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy hol, mivel a bűnözés nem egyenletes eloszlású.
2017. febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

"akkor miért lennék migráns??"


Attol meg migrans leszel. Ismered a szo jelenteset?


En itt elek 11 eve de en is migrans vagyok.

2017. febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
6.: Hogy egy hasonlattal éljek. Ha az egyik szomszédom, átjön a házamba, az betörő. De ha van közöttünk az átjárásról megegyezés, esetleg egybe is nyitjuk a házat, akkor én krvára nem leszek betörő.
2017. febr. 16. 08:02
 8/36 anonim ***** válasza:
53%

Az elsö totál hülyeséget ír! Én itt élek Németországban, és semmi bond sincs a közbiztonsággal.


A fiatalok (meg kevésbé fiatalok) ugyanúgy járnak szórakozni - csak jóbal keveseb verekedés meg balhé van, mint MO-on, este ich lehet az utcákon járni anélkül, hogy bárki is inzultálna, sokkal inkább, mint pl BP-en.


A "migráns-bünözés" meg igencsak fel van fújva, és érdekes módon föleg MO-on. Akik itt élnek, azok ebböl nem tapasztalnak semmit.


Az olcsó szállás meg nem feltétlen az,ahol a migránsok élnek, nekik ugyanis a német állam fizet megfelelö minöségü lakásokat, amiket te mint vendégmunkás nem engedhetsz meg magadnak. Emellett ök eléggé zárt közösségekben élnek, oda idegen nem igazán kerül.


Amit te tudnál találni lakáslehetöséget, ott más keleteurópai embereket találsz csak.

2017. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%

Én Ausztriában élek, szerintem nem rossszabb a közbiztonság mint otthon.


Abdulékkal van azért gond, de közel sem annyi mint otthon kormosékkal.

2017. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Elnézést, megnéztem a migráns szó jelentését, nektek van igazatok, tényleg az leszek.


Akkor rosszul használtam a szót azokra, akikre értettem. Tehát a látens terroristákra gondoltam.

2017. febr. 16. 08:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!