Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos most...

Mennyire biztonságos most vonattal Németországba (Lipcse) utazni?

Figyelt kérdés
Járt valaki mostanában arrafelé vonattal? A migránsok miatt kérdezem, nemtudom mi most a helyzet arrafelé velük.. 3 hét múlva mennék pár napra. Szerintetek?
2016. jan. 23. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az egész cirkuszolás csak vihar a biliben - itt élek Németországban, a vonatok semmivel sem bizonytalanabbak, mint ezelött egy éve, vagy akármikor máskor.


A migránsok többsége valahol meghúzza magát, csak egy-egy egyedi esetet fújnak fel a médiában.

2016. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi, én is így gondoltam, csak ismerősök le akarnak beszélni az utazásról..
2016. jan. 23. 14:06
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Részeg migránshordák portyáznak a vonatokon, különösen Lipcse környékén.

Szeretik a turistákat kóstolgatni, különösen azokat, akik a gyakorin kérdezik, milyen a vonat arra felé.

2016. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
aha, köszi, rendkívül jót nevettem..
2016. jan. 23. 14:11
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Már pár napja nem volt ilyen mélyenszántó világmegnemértő kérdés.

Jó, hogy feltetted.

Lehet nem kellene ennyi világról szóló ismerettel SEHOVA sem utaznod.

2016. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A migransok aktualisan nem vonatoznak.


Nyugodtan utazz.


De ha meg utaznak is, akkor sem fognak megenni.

2016. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy sok embernek rossz az élete, és máson tölti ezt ki, de hogy egy ilyen nyamvadt kérdésre is így kell válaszolni.. a többieknek köszi.
2016. jan. 23. 14:29
 8/21 A kérdező kommentje:
egyébkéne, ha ennyire idióta vagy, lehet, hogy nem kéne SEHOVA se írnod..
2016. jan. 23. 14:35
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

"egyébkéne, ha ennyire idióta vagy, lehet, hogy nem kéne SEHOVA se írnod.."


100%-ban egyet értek ezzel a kijelentéssel!

Tényleg lehetne annyi esze a kérdezőnek, hogy használja a keresőt, mert már nem egy ilyen kérdés volt.

2016. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
istenem, annyira buta vagy, hogy azt sem vetted észre, hogy ezt a KÉRDEZŐ, azaz ÉN írtam egy válaszadónak.. :D mindegy, én jót mulatok, csak azt nem értem, mért nem lehet normálisan válaszolni, vagy inkább görgetni tovább. ez az oldal, mint neve is mutatja, kérdések feltételére lett kitalálva. ezt érted, kedves előttem író, vagy magyarázzam el részletesebben? szívesen megteszem, mert elég homály lehet az agyadban, így az írásodból ítélve.
2016. jan. 23. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!