Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Világszinten kik azok a...

Világszinten kik azok a politikusok, akikről jó véleményed van? Miért?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Nekem személy szerint Vlagyimir Putyin például ilyen.


(ÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEN MOCSKOS HABONYISTA HOGYMONDHATSZ ILYET BÜRÜHÜHÜHÜHÜ - csak hogy ezt a kört megspóroljam igen kedves demokratáknak :D )


Mégpedig azért, mert pragmatikus és határozott vezető, amolyan 'nem sz@rral gurigázom és nem is félek kijelenteni, hogy nem sz@rral gurigázom' módon. Még ha valaki totál nem is ért vele egyet, akkor is van egy olyanfajta tartása, integritása, gerince ami egyszerűen hiányzik az ellentáborból. Szerintem már pusztán ezért több karizmája van, mint annak, aki mindenféle dologért kritizálja őt.

2017. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Vlagyimir Putyin és Donald Trump, mert ki mernek állni az igazságért akkor is, ha a világ liberális része ezt nem nézi jó szemmel.
2017. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Putyin egy gyilkos diktátor, Trump meg sanszos hogy nem teljesen komplett.

Gratulálunk, jó választás :)

2017. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Putyin rendszere szerintem is nagyon jó, a seggnyaló embereknek. Aki nem seggnyaló beállítottságú az nem szeretne olyan rendszerben élni, ahol a börtönben nem a bűnözők, hanem a "valami nem tetszett neki és ki merte mondani, de egyébként ártatlan" emberek ülnek. És persze aljasnak is kell ahhoz lenni, hogy valakinek tetsszen, hogy ártatlan emberekkel van tele a börtön, ne adj isten a hullaház.


Szóval putyinista trumpisták, elő a nyelvetekkel és menjetek, vigyétek Viktort is.

2017. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Na sejtettem, hogy előtör a kultúra a baloldaliakból :D Esetleg ha már ilyen nagy elánnal bizonygatod, hogy az orosz börtönök kizárólag ártatlanokkal vannak tele...akkor gondolom erről valami statisztikát is tudsz mutatni :) Szóval hajrá! :)
2017. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Hitler, csak hogy mondjak egyet.
2017. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Putin, Orbán, Semjén, Torgyán, Trump
2017. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Kedves ötös te azt hiszed, hogy csak a balosoknak lehet baja a keleti barbár vezetővel? Jobboldali vagyok, de elítélem Putyint és ezt a nyalást, amit ez az kamujobboldali posztkomcsi párt csinál.
2017. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
Jobboldali vagy te a nagy fenét..
2017. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Merkel.

Obama.

Ferenc pápa.

2017. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!