Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki nagyon jártas Csernobil...

Aki nagyon jártas Csernobil témában! A 4-es blokk kéményét kicserélték? 2 éve lettem teljesen Csernobil függő, de erről semmit nem tudok.

Figyelt kérdés

Régóta figyeltem,hogy mintha más lenne a reaktor kéménye.

[link]

[link]

Számomra teljesen egyértelmű,hogy a két fotón nem ugyanaz a kémény látható. Eddig azt hittem,csak más a szög,vagy hasonló. De megláttam ezt a képet!

[link]


Vki tudna magyarázatot adni,hogy miért lett kicserélve,és mikor?

19F


2017. márc. 1. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg jobban érdekel a téma, akkor érdemes lenne neked megnézegetni az MTI-s, MR-es híreket.
2017. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
SZerintem ugyanaz, csak más szögből fotózva.
2017. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor a harmadik képen miért látható mindkettő? És a piros,élénkebb színű az mintha hátrébb lenne.
2017. márc. 1. 12:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve a vékonyabb kéménynek tovább ér a kivezető csöve,mint a szélesebbnek. Ráadásul feltűnt hogy a régi képeken úgy néz ki mint az első fotón,az újabb felvételeken már a 2. Láttam videókat a robbanást követő időből,és mostanit,amikor az új szarkofágot tolták fölé.
2017. márc. 1. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
MErt lehet a képek nem kronológiai sorrendben vannak. A régi mellé megépült az új ( 3. kép) aztán lebontották a régit..
2017. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,ez volt a kérdés...
2017. márc. 2. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de a logikailag így tűnik helyesnek nem ? :D
2017. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen nyilván,én is erre gondoltam,csak nem tudom miért cserélnek már rajta kéményt, (miért van még szükség kéményre),és miért nem hallottam róla,hiszen nyilvánvalóan az új szarkofág építése miatt cserélték ki (gondolom útban lett volna).
2017. márc. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!