Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Franciaország egyes részei annyira eliszlámosodtak, hogy szinte a nem muzulmán nőktől is megkövetelik a csadort?

Figyelt kérdés

[link]


Az Origo ezt a cikket egy francia közszolgálati televízió riportja alapján készítette és nem saját riportert küldött Párizsba.

Így a hitelességét, nehezen lehet megkérdőjelezni.


A muzulmán közösségek kiszélesedése (iszlám növekvő jelenléte) olyan komoly problémákat okoz, hogy Franciaország bizonyos részei egyre inkább egy közel-keleti országra kezdenek hasonlítani.Nem csak utcaképre (sok arab feliratok üzlet), hanem társadalompolitikailag is.


Ahogy a cikk is mutatja, nem csak a muszlim férfiakkal van a probléma, hanem a nőkkel is.

Eddig többnyire a férfiak voltak górcső alatt, de mint kiderült, a nőkkel is komoly gondok vannak.



#Franciaország #iszlám #iszlamizálódás
2017. márc. 6. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
az origo cikkében egy darab forrás sincs, ami azért a legalapvetőbb lenne..
2017. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

"Az Origo ezt a cikket egy francia közszolgálati televízió riportja alapján készítette és nem saját riportert küldött Párizsba.

Így a hitelességét, nehezen lehet megkérdőjelezni. "


A francia tévé riportja az első bekezdésre korlátozódik, ami csupán arról szól hogy nem engedtek be nőket egy arab kávézóba. Ennyit az origo meg a te hitelességedről.

2017. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Egyébként ne mi magyarok mondjuk már meg a fotelből mit csináljanak a franciák. Ők maguk választottak olyan pártot ami ezt támogatja és migránsbarát, innentől meg nagyon az van hogy a franciák többségének ezekkel a szitukkal nincs baja. Majd ha elegük lesz megválasztanak egy másik pártot pl a Nemzeti Frontot vagy Sarkozyt, ha meg nem lesz elegük akkor marad az iszlamizáció és 50-100 év múlva a csador, burka, saria meg a többinek az állami bevezetése.

Én beszéltem már svéd emberekkel és néhány azt mondta hogy nem lenne ellenére hogy bizonyos városokban iszlám törvénykezés meg a többi legyen, ezt egy fehér svéd mondta.

Az hogy nekünk teljesen idegen az iszlamizáció, mert a magyarok több száz évig folytattak élet halál küzdelmet a muszlimokkal ezért rossz történelmi tapasztalataik vannak és zsigerből iszlám ellenesek ez nyugaton nincs így. Nagyon sok ember helyi ember egyetért a multikultival és a liberálisok se véletlenül vannak megszavazva újra meg újra. Ha nekik iszlám kell, nőverés, antiszemitizmus, himsovinizmus akkor ennyi, ez a francia nép egyéni szuverén döntése.

2017. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
46%

Semmit, propaganda.


Pont ugyanúgy, mint amikor Magyarországot mutatták be külföldön úgy, mint a cigányságot elnyomó, gonosz országot, ahonnan romák ezrei menekülnek az életükért.

2017. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
a vendég csak azt teheti meg amit megengednek neki
2017. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Azt gondolom a régi Origo sokkal jobb volt, mióta közszolgáltivá vált azóta csak a menekültek elleni uszítást látom ott folyamatosan.
2017. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen a multikulturalizmus. A gyakorlatban általában nem működik a különböző kultúrák békés, boldog együttélése, főleg ha azok jelentősen különböznek.

Ezért szerintem hibás koncepció a multikulturalizmus erősítése, liberális bevándorláspolitika.

2017. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Azon a képen egy szőke loknis kislány olyan francia zászlót lobogtat, amire ez van írva: Én apámat és anyámat támogatom!

Hogy jön ide az iszlám?

2017. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem érdekel :)
2017. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Én azt vettem észre, hogy a franciákat borzasztóan megviselte a kávézós lovoldozos eset. Pár hónapja mikor mentem Párizsba és francia házigazda fogadott és elmentunk várost nézni, akkor olyanokat hallottam toluk, hogy nem mernek nem a foutcán kozlekedni, mert félnek, hogy lelovik oket, félnek minden muzulmántól, stb... De nem csak ok voltak így. Konkrétan engem (fehér európai no) nem engedtek be se a mekibe, se a gyogyszertárba anélkul, hogy bele ne néztek volna a táskámba.

Amennyiben van valóság alapja a cikknek, akkor ez számomra csak annyit jelent, hogy a franciák gyávák.

Egyébként laktam London gettós részein is, ahol tényleg minden uzlet muzulmán tulajdonban volt és soha nem tapasztaltam olyat, hogy nem láttak volna egy boltban szívesen vagy gondot okozott volna. Nyilván h.lyék mindenhol vannak, de engem támadott már meg magyar is, mégsem mondom azt, hogy hos vagyok mert ki merek menni a pesti utcákra egyedul.

2017. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!