Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólna az EU ahhoz ha a...

Mit szólna az EU ahhoz ha a közeljövőben egy tagországban a parlamenti választásokat egy muszlim párt nyerné meg ami saria törvényeket vezetne be?

Figyelt kérdés
Tehát hogy kötelező a burka viselete a fehér lakosságnak is, nők hátrányos megkülönböztetése és halálbüntetés.

2017. márc. 7. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Az EP-nek nincs ilyen jogköre és maximum elnököt nyerhet, a tagországok által küldött képviselők száma lakosság alapján fix, ezért statisztikailag lehetetlen a felvetés.
2017. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nem az EP-ről beszéltem hanem egy EU-s tagországi választásról.
2017. márc. 7. 12:39
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Ja, én hibám, félreolvastam. Jelenleg nincs olyan EU tagállam, ahol a muszlim közösség jelentős lenne, így még mindig kizárom ennek a lehetőségét. Egyébként pedig elég sok szövetség szabályaival szembe megy, például biztos vagyok benne, hogy az Európa Tanácsból azonnal ki fogják dobni. Illetve maga az EU szellemiségével is szembe megy, ezért az Uniótól is búcsút inthet. Radikális esetben elképzelhető katonai megszállás is.
2017. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Ugyanis egyetlen orszàgban sincs ilyen pàrt, ami akàr csak kicsit is esèlyes lenne nyerni ilyen programmal. Sőt, egyik orszàgban sincs annyi muszlim hogy akàr a Parlamentne bekerüljön egy ilyen párt.
2017. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4# Jelenleg lehet hogy nincs, de a jövőben ha minden így marad 100% hogy lesz, mivel elég rendesen túlszaporodják a fehéreket. Svédországban, Belgiumban, Hollandiában képzelhető ez el majd olyan 20-30 év múlva. Ezért tettem oda hogy "a közeljövőben".
2017. márc. 7. 13:14
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

"Svédországban, Belgiumban, Hollandiában képzelhető ez el majd olyan 20-30 év múlva"


Nem, ott is teljesen elkepzelhetetlen.

2017. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
20-30 èv mùlva sem. Annyira elhisztek mindent hogy szerintetek alig van feher europaban. Elarulom, ha milliò szàmra jönne muszlim az eu-ba, akkor is 60-100 èv mùlva lennènek 50%-nyian. Kàr a panikot kelteni. Az EU lakossàg 5%-a muszlim jelenleg. De meg franciaknal, briteknèl is csak 8 es 10%. Kormànyzàshoz kevès.
2017. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen mindegy hogy 30 vagy 60 év múlva kerülnek bizonyos országokban többségbe a muszlimok, a lényeg hogy ha változatlan marad a mostani helyzet, garantáltan többségbe fognak és akkor a kérdés nagyon is valós lehet, hogy mi lenne ilyenkor.

Ezzel a demográfiai változással pedig már most el kellene kezdeni foglalkozni hogy az unokáink 60 év múlva ne egy félig muszlim EU-ban éljenek.

2017. márc. 7. 13:29
 9/17 Molyember ***** válasza:
62%
Pár éve még arról volt szó, hogy a cigányok fogják túlszaporodni a magyarokat. Már azt sem tudom, kiket kell utálnom az unokáim sötét jövője miatt (bár van egy olyan érzésem, hogy a problémáik java részét inkább okozzák majd a Nemzethy Kheresztyének, mint a muszlimok).
2017. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem garantált. Csak azok képzelődnek ilyeneket, akik a rasszizmusukat ilyen burkolt formában próbálják előadni.
2017. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!