Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nixonnak elég volt egy water...

Nixonnak elég volt egy water gate akkor Obamának miért nem volt sok a lehallgatási botrány?

Figyelt kérdés
Edward Snowden volt cia ügynök kiszivárogtatta hogy az egész eu t állampolgárokat lehallgatnak még csak elnézést sem kért (saját állampolgárait is lehallgatták)
2017. ápr. 16. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen a PC.
2017. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert nem politikai célból hallgatta le a rivális párt vezetőjét.
2017. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de... Markelt is lehallgatták ez azért elég politikai
2017. ápr. 16. 23:19
 4/20 Shai-Hulud ***** válasza:
96%
Mindegyik kormány gyűjt információkat, saját és külföldi állampolgárokról is. Még a magyar titkosszolgálatok (Információs Hivatal, Alkotmányvédelmi Hivatal, Nemzetbiztonsági Szakszolgálat) is. Ez a dolguk. És nem szoktak elnézést kérni érte. :-D
2017. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

"de... Markelt is lehallgatták ez azért elég politikai"


Pontosítók, belpolitikai célból hallgatta le a rivális párt vezetőjét.

2017. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

jah hogy ez így telejesen korrekt hogy gyakorlatilag mint egy orweell regényben figyelnek jah nemtudtam elnézést

éljen a párt

2017. ápr. 16. 23:26
 7/20 A kérdező kommentje:

[link]

az embert ki akarták végezni amiért elmondta hogy lehallgatják a CIVIL lakosságot akinek semmihez semmi köze akár a kommunizmusban

2017. ápr. 16. 23:28
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Az amerikai választókat hol érdekli az, hogy lehallgat valakit, aki nem az ő politikusok. Nixon a saját országán belül a legnagyobb ellenzéki pártjának vezetőjét hallgatták le.


"mint egy orweell regényben figyelnek jah nemtudtam elnézést éljen a párt"

Nem tudom mit kell annyira mindig Orwellt, ő leírt egy nagyjából létező rendszert.


A filmet meg majd akkor nézem meg, ha nem képesek tényszerűen készíteni, nem mindenféle hatásvadászat fokozással.

2017. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"az embert ki akarták végezni amiért elmondta hogy lehallgatják a CIVIL lakosságot akinek semmihez semmi köze akár a kommunizmusban"


Arról a CIVIL lakosságról beszélünk, ahol évente több mészárlást hajtanak végre a honpolgárok, mint külföldiek?


"Nyugi, tobasnak meg a többieknek nem tudsz olyat mondani az amcsikról, ami gáz"

Hát én folytattam ott is vitákat, nem mindig értek egyet azzal amit tesznek, de a kérdés arról szólt, hogy miért nem volt olyan hú de nagy botrány.

2017. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"jah hogy ez így telejesen korrekt hogy gyakorlatilag mint egy orweell regényben figyelnek"


Ki mondta, hogy korrekt dolog? El vagy tévedve. Én pl. csak azt mondtam, hogy minden ország (köztük mi is) végez lehallgatásokat.


Egyébként ehhez általában valamilyen felsőbb (pl. bírói) engedély kell, de különös indokkal (pl. bűncselekmény gyanúja, sürgősség, stb) felsőbb engedély nélkül is elrendelhető.

2017. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!