Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nixonnak elég volt egy water...

Nixonnak elég volt egy water gate akkor Obamának miért nem volt sok a lehallgatási botrány?

Figyelt kérdés
Edward Snowden volt cia ügynök kiszivárogtatta hogy az egész eu t állampolgárokat lehallgatnak még csak elnézést sem kért (saját állampolgárait is lehallgatták)
2017. ápr. 16. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit kell annyira mindig Orwellt, ő leírt egy nagyjából létező rendszert."


Még mindig jobb, mint gyíkemberezni.

Egyébként tudod te, csak szar beismerni...

2017. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

neked tobas az komolyan jóérzés ha megfigyel a hatalom? mert ez derült ki

a wikilieks alapítója ellen körözést adtak ki amiért leleplezett hatalmas korrupciós ügyeket háborús bűncselekményeket


mindegy csak nem értem miért nem vonták felelősségre legalább a nato tagságukat

Markel meg a többi eu tag lenyelte a békát hogy az elvileg szövetségesük lehallgatja



külön nem esett szó róla de valószínű hogy az amerikai politikusokat szenátorokat kongresszusi tagokat is lehallgatták mivel ezek után az szinte semmi


ennek ellenére semmit nem tettek markel nem tett semmilyen szankciót az eu nem tett felszólítást senki nem tett semmit még inkább attól volt hangos a média hogy hol van snowden hogy adják ki amerikának akik megakarják ölni

2017. ápr. 16. 23:45
 13/20 A kérdező kommentje:
bírói végzés???? nulla engedélye volt a cia nak minden amerikai lakost akit tudtak lehallgattak meg lehallgatnak ma is mivel nem történt változás
2017. ápr. 16. 23:49
 14/20 anonim ***** válasza:

"neked tobas az komolyan jóérzés ha megfigyel a hatalom? mert ez derült ki "


Most legyek naiv és képzeljem azt, hogy nem teszik meg.


Üdvözlet a világban, ami mindig is szürke marad.

2017. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy ostoba.

Amíg nem pont úgy zajlik le minden, mint ahogy a könyvben elő van írva és nem ő lesz kikiáltva főszereplőnek, addig szegény nem érti miért a hasonlat."


Megtisztelve érzem magam, hogy csak az alapján degradáltál, hogy nem egyezik a világnézetem a tiéddel.

2017. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"csak az alapján degradáltál, hogy nem egyezik a világnézetem a tiéddel"


Isten őrizz, a nem egyezés még semmit nem jelent.

2017. ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg kifejtenéd, hogy az ostoba jelzőt kire és milyen alapon használtad.
2017. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk, úgy is megmagyarázod...
2017. ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem hagyjuk, úgy is megmagyarázod..."


Én állok elébe és kíváncsian várom, hogy kire és milyen alapon, milyen következtetések után használtad az ostoba jelzőt.

2017. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy hogyan magyaráznék meg bármit is, ha te sem magyarázod meg az alkalmazását?
2017. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!