Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem durva az hogy Juncker...

Nem durva az hogy Juncker személyesen fog Sorossal egyeztetni?

Figyelt kérdés

Soros a múltban bizonyitottan komoly károkat okozott EU tagállamoknak a spekulációs üzleteivel (pld a brit font elleni támadással vagy a Société Générale botránnyal), ehhez képest a brüsszeli politikusok úgy fogadják őt mintha valami köztiszteletben álló politikus lenne.

Vagy talán Soros mint EP frakcióvezető kérte a találkozót? Mert akkor nem szóltam... :-D



2017. ápr. 22. 08:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
38%
Juncker azzal találkozik akivel akar, nem tilthatjuk meg neki. Én inkább azt nem értem, hogy mégis melyik szavazáson választottuk meg őket, hogy dönthessenek a magyar felsőoktatásról?
2017. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Szaszkecsevan válasza:
20%
Egy brancshoz tartozik mindkettő! Mégis mit reméltél tőlük? :)))
2017. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Shai-Hulud ***** válasza:
66%

"mégis melyik szavazáson választottuk meg őket"


A 2003. április 12-én Magyarország Európai Unióhoz való csatlakozása ügyében megtartott országos népszavazáson.

2017. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
37%
Szombat reggel 8kor ilyenek jutnak eszedbe?!
2017. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

#4:

Aha, szóval nincs itt semmi látnivaló, haladjunk tovább? Rendben van hogy a világpolitika legnagyobb sz@rkeverője pár nap nap múlva személyesen fogja győzködni Junckert arról hogy Magyarországot valahogy meg kell büntetni? Meg gondolom arról is hogy az EU tagállamok vegyenek fel kölcsönöket a még több bevándorló eltartására?

2017. ápr. 22. 11:43
 6/39 anonim ***** válasza:
22%
Összenő, ami összetartozik. :)
2017. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
17%

"A 2003. április 12-én Magyarország Európai Unióhoz való csatlakozása ügyében megtartott országos népszavazáson."

És az a tragikus, hogy ezt te komolyan is gondolod.

2017. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%
"a világpolitika legnagyobb sz@rkeverője ......." Neked tényleg üldözési mániád van (sikeres beoltásod miatt) vagy a fizetségért irsz ilyesmit?
2017. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Shai-Hulud ***** válasza:

@12:37


Az a tragikus, hogy ezt te nem így gondolod.

Ha egyszer beléptél egy klubba, akkor be kell tartanod a klub szabályait. Részt vehetsz a szabályok megalkotásában, szavazhatsz te is, de a közös határozat rád is vonatkozik.

Még akkor is, ha esetleg nem tetszik neked.

2017. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Ácsi, 2003-ban nem volt szó arról hogy Soros csicskáztatni fogja Brüsszelt. Azóta kiderült hogy töke van a menyasszonynak....
2017. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!