Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem durva az hogy Juncker...

Nem durva az hogy Juncker személyesen fog Sorossal egyeztetni?

Figyelt kérdés

Soros a múltban bizonyitottan komoly károkat okozott EU tagállamoknak a spekulációs üzleteivel (pld a brit font elleni támadással vagy a Société Générale botránnyal), ehhez képest a brüsszeli politikusok úgy fogadják őt mintha valami köztiszteletben álló politikus lenne.

Vagy talán Soros mint EP frakcióvezető kérte a találkozót? Mert akkor nem szóltam... :-D



2017. ápr. 22. 08:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Nem lep meg....
2017. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Már többször felszólalt az EP-ben, bár nem értem mi köze van egy tőzsdespekulánsnak az eu vezetéséhez
2017. ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

#15 részére: A határok közötti szabad mozgás szerintem nem azt jelenti, hogy minden jött-ment okmányok nélkül mászkálhat össze-vissza az EU-ban, még ha vannak akik ezt szeretnék is.

Miért, nem állítottunk fel határvédelmet? Hol élsz, a Holdon?

2017. ápr. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Shai-Hulud ***** válasza:

@04:37


Ugye nem mondod, hogy ennyire nem érted... Iratkozz már be egy szövegértési tanfolyamra.

Természetesen az EU-s BELSŐ határokról beszéltem, ha esetleg ez számodra nem derült volna ki.

2017. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

" De ha ragaszkodik a nyitott határokhoz, az országok közötti szabad mozgáshoz, a letelepedés szabadságához, akkor fogadja el a KÖZÖS határőrizeti politikát, és hangolja hozzá a saját tevékenységét."


Mert van az úniónak közös határvédelme, ami érne is valamit? :D

Amikor meg a határra csinálták a kerítést teleóbégattátok az úniós haverjaitokkal a világot.


A szabad mozgás is szerintem az únión belül él, és nem a mindenféle csőcselék számára akikhek még a személyazonossága sem biztos, hogy ismert.


Szóval egy válaszba sikerült rengeteg marhaságot összehoznod. :P

2017. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Soros most először csinál valamit, mióta a kommunistává vedlett liliPutyin szemében adakozó apafigurából a Párt főellenségévé változott. Ideje volt.
2017. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Shai-Hulud ***** válasza:

"A szabad mozgás is szerintem az únión belül él, és nem a mindenféle csőcselék számára akikhek még a személyazonossága sem biztos, hogy ismert. "


És ezt belső határőrizet nélkül hogyan is óhajtod megvalósítani?


Nem beszélve arról, hogy ha például az Olaszországban partot ért líbiai szabadon mozoghat az EU határain belül (márpedig egy egyszerű regisztráció után mozoghat!), akkor nekünk magyaroknak sincs jogunk feltartóztatni.

2017. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

" Nem beszélve arról, hogy ha például az Olaszországban partot ért líbiai szabadon mozoghat az EU határain belül (márpedig egy egyszerű regisztráció után mozoghat!), akkor nekünk magyaroknak sincs jogunk feltartóztatni."


Mondjuk ezeket legelőször postafordultával kellene visszazsuppolni líbiába, vagy amerről odacsónakoztak, aztán a külső-belső is ellenőrizve lenne egyből.


Ha a fél világ idehajókázik az impotens eu befogadja mindet?

2017. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

#24 részére:


"akkor állítson fel határvédelmet az ország körül."


Hány oldalról lehet belépni egy országba szerinted?

Ha ekkora nyelvész vagy, akkor a mondatot kezdd nagy betűvel.

2017. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Shai-Hulud ***** válasza:

"Hány oldalról lehet belépni egy országba szerinted?"


Hány oldala van egy országnak szerinted?


"Ha ekkora nyelvész vagy, akkor a mondatot kezdd nagy betűvel."


Ha ekkora nyelvész vagy, akkor észre vehetted volna, hogy az idézett mondatot folytattam, ezért nem kezdtem nagy betűvel.


Ha viszont több eszed is lenne, arra is rájöttél volna, hogy tökéletesen felesleges irreleváns dolgokon kötözködni.

(Bocs az "irreleváns" szóért, lefordítom: "érdektelen"-t jelent.)

2017. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!