Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban 1-1,5 migránsból,...

Valóban 1-1,5 migránsból, csak 50 dolgozik Németországban?

Figyelt kérdés

Több internernetes oldal osztja azt az információt, hogy 1-1,5 millió németországi menekülből idáig csak 50-nek van munkahelye. Ez szerintetek valós információ lehet?

Nógrádi György előadásaiban is hasonló számokat emlegetett.

Megtévesztés vagy sem? Hol lesz így ebből integráció? Akkor kijelenthetjük, hogy gazdasági meneküldek/segélymenekültek jönnek csak?



2017. ápr. 25. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Már egyszer tavaly ezt a 888 is elsütötte, azóta is ezen az 50 emberen lovagol a migránsellenes közegünk (akik amúgy titokban migráns imádók mert mindig ez érdekli őket.)
2017. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
NEM igaz. Nógrádi pedig állandóan hazudik. Erről a magyar média nem közöl valós információt! Olvass EREDETIBEN német közleményt erről.
2017. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, ha kisebbet hazudnának, hihetőbb lenne.
2017. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem igaz, mert 2 millió „menekültből”,és azóta legalább 62-en dolgoznak. Ez aljas rágalom, hogy csak 50-en dolgoznak, és nem akarnak integrálódni.
2017. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Dolgoztam Hollandiában, Angliában alig dolgoztak bevándoroltak, kicsit kutakodtam, érdeklődtem és a már ott született feketék mondták hogy a mostani betelepült generáció nagy része droggal foglalkozik, egész üzletág épül erre.


Laktam olyan helyen is ahol a körzetemben egy hetet nem dolgozó gyereknek is megvolt a méregdrága telefonja, drága ruhái, cipők, táska, robogó.

Volt aki azt is kimondta hogy a semmiből idejövet, ez a legegyszerűbb megoldás a megélhetésre, amiben van igazság.


Persze van aki rendes melót vállal, és mondjuk kiegészítésként a drágább holmik miatt, elvállal egy-két melót, de ki nem?


Franciaországban fegyvereket is árulnak, amikben megint csak jó pénzek vannak.

2017. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez a szám néhány tucat multira vonatkozik
2017. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
#5: Ha dolgoztál kint, akkor tökéletesen tisztában kell lenned vele, hogy ez 1- "1,5 millió migránsból 50 dolgozik" szöveg, hazugság. Persze, oké, hogy jóval kisebb arányban dolgoznak közülük, mint ahogy azt szeretnék, meg elképzelték a németek, de azért ekkorát nem kellene "csúsztatniuk" ezeknek a híroldalaknak, mert csak magukat járatják le.
2017. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

"Olvass EREDETIBEN német közleményt erről."

Azt gondolod a németek nem ferdítenek? Ők ferdítenek csak igazán.

2017. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem találtam erről hivatalos infót.

2. A kérdező migráns alatt a szír és a hozzájuk csapódott menekülteket érti, nem a bevándorlókat.

3. Ezt azért fontos leszögezni, mert egyrészt időbe telik elbírálni a menekültkérelmet, másrészt a menekültek nem is kapnak egy darabig munkavállalási engedélyt a legtöbb országban.

4. Bevándorlók az esetek nagy részében eleve munkahely hívására mennek oda, különben nem kapnának tartózkodási engedélyt.

5. Aki nem tartózkodik jogszerűen egy országban, azt kiutasítják.


Szóval:


- a bevándorlók már alapból dolgoznak

- a menekültek csak korlátozásokkal vállalhatnak munkát, és ők nem is dolgozni mennek, hanem védelemért.

- aki nem jogosult menekültstátuszra és nem is legális bevándorló, azokat mindenhonnan kivágják.

2017. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

szerinted egy nulla agyú kecskeba..pásztor mit tudna dolgozni? az utcasepréshez is hülye, mert otthon a sivatag miatt nem kellett söprögetni.


Mit vársz ezektől az emberektől? esznek, kakilnak, pisilnek, szaporodnak, aztán majd ha erősebbek lesznek mint te elveszik amid van...minek tanulni és beilleszkedni? ismét arab hódítás alatt áll európa.

2017. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!