Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Soros György "hitvallásáról",...

Soros György "hitvallásáról", mely szerint erkölcstelen & manipuláló, mi a véleményed és szerinted ennek milyen polito-társadalomszociológiai vonatkozása van?

Figyelt kérdés

"A módszerem az, hogy miután elkövetek egy erkölcstelen dolgot, az azt követő időszakban megpróbálok erkölcsösen cselekedni"


"Nem érzem magam bűnösnek, mert olyan erkölcstelen tevékenységekben is érintett vagyok, amiknek semmi köze a bűntudathoz"


https://www.youtube.com/watch?v=yXYvdsP9occ



2017. máj. 4. 18:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
79%
Politikus alkat.
2017. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
70%

Nem tisztem védeni őt és nem is szorul erre rá Soros György. A fenti, egy beszédéből kiragadott mondatok egy olyan szövegkörnyezetben születtek, amely javarészt arra mutat rá hogy ő mint üzletember amikor jó üzletet csinál, nem erkölcscsőszöset játszik. Legalábbis annyira, ahogyan egy komoly üzletember sem.... Az erkölcstelenkifejezés a részéről egyfajta túlzott önkritika - nagyon őszinte formája volt. Amikor valaki tőzsdén spekulál - merthogy a tőzsde már csak ilyen - nem erkölcsökkel foglalkozik, hanem árfolyamokkal, lehetőségekkel. Innen való az "erkölcstelenség". Az első mondatában arra utal, hogy számos humanitárius és demokráciákat támogató intézményt segít abból a rengeteg pénzből amit "erkölcstelenül megszerez".


Bárcsak ne lennének nagyobb gaztevők a világon, semmi gondunk nem lenne.


Foglalkozzatok a valódi problémákkal. Szerintem.

2017. dec. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
14%

32.


Kikre gondolhattál, a nála nagyobb gaztevők alatt; nagyon érdekelne.

2018. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
80%
Soros többet tett az országért,mint az összes párt tagjai együttesen.
2018. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
85%
33: Olyan politikusok pl, akik ténylegesen kiszolgáltatták az országunkat az elmúlt 100 évben mások érdekeinek. Pl. az oroszoknak. Van belőlük bőven. Továbbá, olyan oligarchák, akik valóban csak a zsebeiket tömik, de semmit nem tesznek belőle vissza az emberek javára. Igazából akárhová nézek, temérdek ember van aki messze rosszabb ember Sorosnál. Az, hogy veled megetették azt hogy Soros az ördög, arról nem én tehetek.
2018. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek: Soros Magyarországra csak HOZOTT PÉNZT, nem is keveset! Világszínvonalú egyetemet, könyvtárat alapított, segélyszervezeteket működtet, ösztöndíjakat ad tehetséges magyar fiataloknak (Orbánnak is, amikor még az volt), munkát, megélhetést adott számtalan embernek.


Lehet, hogy a fontot bedöntötte, de a forintot sose bántotta, lehet, hogy sok pénzt szerzett másoktól, akik azt tőzsdére vitték, de NEM A MAGYAR ADÓFIZETŐKTŐL, és nem közpénzből!


Soros ebbe az országba egy vagyont hozott be, a Fidesz és oligarchái pedig vagyonokat lopnak el, visznek ki külföldre, Off-shore számlákra, és vágnak zsebre KÖZPÉNZBŐL, a mi adónkból lopva el minden egyes forintot!


Miért is ezt a zsidó öregembert kellene utáljam, aki tőlem soha egy vasat sem lopott el?! Ameddig tőzsdére nem viszem a pénzem, addig Soros engem sosem fog megkárosítani. De Mészáros, Habony, Andy Vajna, Csányi és társaik, élen a miniszterelnök kicsi vejével, TŐLEM LOPNAK, az én zsebemben kotorásznak, és az én adómmal spekulálnak!


Ma már be sem érik a magyarok meglopásával, az EU-pénzek lenyúlásával gyakorlatilag a német, a francia, az angol adófizetőket is kizsebelik!


Miért arra haragudjak, aki pénzt hoz a hazámba, azok helyett, akik szétlopják?!

2018. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
16%

35.


Azok a magyar(?) politikusok kizárólag Mo-ra gyakoroltak hatást.

Sorosék hálózata HATÁRTALANUL hat, mindenhol, mindenhogyan, mindenidőben.

2018. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%

36.


Erre nem szabad semmit írni.


Előhúztad az aduászt, a zsidókártyát. Nyertél.

2018. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
51%
A kérdésed nyelvtanilag teljesen értelmetlen
2018. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
22%

# 3


ilyen az amikor egy alapvetően intelligens embert vezet meg a globális libsimédia átneveléssel.

2018. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!