Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Soros György "hitvallásáról",...

Soros György "hitvallásáról", mely szerint erkölcstelen & manipuláló, mi a véleményed és szerinted ennek milyen polito-társadalomszociológiai vonatkozása van?

Figyelt kérdés

"A módszerem az, hogy miután elkövetek egy erkölcstelen dolgot, az azt követő időszakban megpróbálok erkölcsösen cselekedni"


"Nem érzem magam bűnösnek, mert olyan erkölcstelen tevékenységekben is érintett vagyok, amiknek semmi köze a bűntudathoz"


https://www.youtube.com/watch?v=yXYvdsP9occ



2017. máj. 4. 18:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
62%

# 37-es, mióta érdekel titeket, hogy a külföldnek mennyit ártott Soros? A "hanyatló nyugat" országait, akik ellen mi szabadságharcot vívunk, meg üzenünk Brüsszelnek, most hirtelen elkezdtétek sajnálni?


A font bedöntéséért haragudjanak rá a britek, ne a magyarok! De lám, a britek nem haragszanak rá, érdekes módon...


A magyar forintot sohasem shortolta, a magyar forintot sohasem döntötte be, magyar emberektől pénzt soha el nem vett (ellentétben a kormány oligarcháival).


Lehet, hogy a font bedöntéséből gazdagodott meg, de az így szerzett pénze jelentős részét IDE HOZTA, Magyarországra fektette be.


A főváros egyik legszínvonalasabb könyvtárát hozta létre, amit megnyitott mindenki előtt (azt a könyvtárat szabadon használja minden fővárosi egyetem diáksága, ugyanúgy, mintha a CEU-n tanulnának), létrehozta az ország egyik legszínvonalasabb egyetemét, kutatói és tehetséggondozó ösztöndíjakkal támogatta a legtehetségesebb magyar fiatalokat (Orbán Viktort is, sajnos), segélyszervezetek egész sorát hozta létre, amelyek olyan szociális feladatokat is ellátnak, amelyeket az államnak volna kutyakötelessége ellátni, és mindezzel munkahelyeket is teremtett Magyarországon.


Milyen pénzt vitt el innen? Semmilyet! Ellenkezőleg: a saját PRIVÁT tőkéjét, magánvagyonát hozta be az országba!


Ettől kezdve engem nem érdekel, mit csinált a fonttal, pláne, hogy a britek nem haragszanak rá miatta.

2018. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
# 40-es, a leminősítésbe bujtatott dicséretet köszönöm. De azért érvelj is néha, ha lehetne!
2018. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
78%
Ők nem érvelnek nyugi, max. belinkelnek pár 888 vagy MagyarIdők cikket. Az az érv.
2018. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom megnézni a kérdésben szereplő videjót: A videjó nem áll rendelkezésre.
2019. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
35%

A drága "Gyuri bácsit" én egy mondatából ítélem meg.

" A pénzügyi akvizícióknál nincs helye humánumnak és szociális érzékenységnek!"

Ettől a mondatától kezdve nekem Soros nem ember.

És ráadásul nem vagyok Fidesz hívő!

2019. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
74%

Pedig a pénzügyi dolgokban valóban az a szabály amit mond.... A pénzvilág egy dolog és a szociális téma egy másik. A kettő nem fér össze de az nem lehetetlen hogy ugyanaz az ember két másik síkon mindkettőben érdemeket érjen el.


Nem ember? Igen? Ő mennyit tett, mennyi pénzt adott olyanoknak, akik rászorulnak, el vannak nyomva, segítségre van szükségük? Nézz utána mielőtt leköpöd a propagandára felülve.


Te mennyit tettél hozzá képest?


Ha ezeket megválaszoltad, utána menj vissza a kérdéshez hogy ki az ember és ki nem.

2019. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Alex Fly ***** válasza:
77%

Bármilyen hihetetlennek tűnik, minden ember követ el élete során mind erkölcsös, mind erkölcstelen dolgokat. Kivétel nélkül. Mi ebben a meglepő?

És egy egészséges pszichével rendelkező ember amennyiben helytelen dolgot cselekszik, azt megpróbálja valamilyen módon kompenzálni.


Tehát a konklúzió: Soros György is csak egy közönséges ember; olyan mint a többi pár milliárd...

2020. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
41%

47

Nem egészséges lelkületű ember George Soros, az biztos. Meg kell nézni a nyilatkozatait, a riportokat vele.

A "kompenzációként" elkönyvelt adományai sem cél nélküliek, saját maga mondja.

Azt meg közgazdászok elemezték, hogy semmit nem a profitjából áldoz fel, hanem az adónak be nem fizetett, elügyeskedett pénzeit teszi át oda, ahol később fog neki hasznot hozni.

Azaz -mivel rákényszerítették új szabályozással- az alapítványainak.

2020. aug. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Gyurcsányék cége nem közpénzen hizott ugye szemellenzős barátaim. A börtönbiznisz se közpénzen hizás, de az hogy zsidóktól elvett villában lakik a magyar ellenzék vezetője az csak kis csalafintaság.
2021. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Milyen hatása van a mára?


Elég a Soros SAJÁT könyvéből IDÉZNI ahhoz, hogy a fb-on letiltsák az embert, aki teszi NÉHÁNY PERC alatt.

2021. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!