Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor határozzák már meg...

Mikor határozzák már meg végre az Európai Unió hivatalos nyelvét?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lehet az Európai Unió nyelve egy olyan nemzet nyelve, mely eurofób és európa-ellenes náci kötődésekkel bír. Na és nem lehet az Európai Unió közös nyelve egy olyan nyelv, amely olyan nemzettől származik, amely le akar és le fog szakadni Európától, és ráadásul eurofób és keletgyűlölő. Tehát Anglia az nem európai ország. Tehát az angol az nem lehet az Európai Unió közös nyelve. Anglia az európa-ellenes náci ország. Tehát nem az Európai Unióba való. Egy új nyelvet kell választani. Szerintem a német lenne jó.

#nácizmus #rasszízmus #Európa-ellenesség #Eurofób #eurofób anglia #új világnyelv
2017. máj. 13. 21:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
18%

"Anglia nem része Európának meg az angol nyelv primitív"



Hát mondjuk primitívnek eléggé primitív. Kiforratlan nyelv.

2017. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
14%

"Nem is értem, hogy a britek, amcsik, meg a "többiek", hogyan tudnak egyáltalán életben maradni így, elhülyülve."



Úgy, hogy a többi népek vérét szívták. Az angolok gyarmatokat tartottak fenn, az amcsik meg a fél világot szétrabolták és végiggyilkolták. Eleve már az USA létrejötte is egy népirtás által következhetett csak be.

Ezen primitív népek kizárólag erőszakkal voltak képesek fennmaradni, mert önmaguk számára az élet fenntartásához szükséges alapvető javakat nem voltak képesek megtermelni, épp a tudás hiánya miatt. Ezért másokat gyilkoltak és az ő javaikat emésztették fel.


Nem baj, hogy nem tanultál történelmet, senki nem is várja el tőled, csak kicsit furcsa. Én pl. azt hittem kötelező tárgy.

2017. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz. Ehhez lehetné még hozzátenni ezt-azt. Pl. aztr, hogy a sok bevándorló nem akarna az EU-ba jönni, ha az országát nem rombolják le kataonailag, gazdaságilag, politikailag.


De Európában miért kéne egy olyan nemzet nyelvét beszélni, amely eorofób? És európaidegen?

2017. máj. 13. 22:53
 14/29 anonim ***** válasza:
71%
Legyünk progresszívok: az arab lesz a hivatalos nyelv előbb utóbb. Azé Európa, aki teleszüli!
2017. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nekem csakis keresztény arab nő kell!
2017. máj. 13. 22:58
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont a német? :D


Hülyeség az egész felvetésed.

2017. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a németre, mert sok a németajkú ország, illetve a németnek van hagyománya Európában. Na meg precíz nyelv.
2017. máj. 13. 23:13
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel a némettel csak szenvedtem, az agyonragozása miatt, az angollal viszont nagyon is elvoltam. Igaz, hogy mindkét nyelvből volt érettségim, mégis angolból nyelvvizsgáztam.
2017. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
81%

'Eleve már az USA létrejötte is egy népirtás által következhetett csak be.'


Miről beszélsz te?

2017. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
97%

'ráadásul eurofób és keletgyűlölő.'

'Anglia az európa-ellenes náci ország.'


Téged pedig ilyen hozzáállással nyugodtan nevezhetlek anglofóbnak :P

2017. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!