Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberális CNN megrendez egy...

A liberális CNN megrendez egy "muszlimok az ISIS ellen" kamu demonstrációt, mit szólsz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pIP3kwXbV0M


Igy készülnek a hamis hirek.



2017. jún. 16. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Jól értelmezem, hogy szerinted a muszlimok nem lehetnek az ISIS ellen?
2017. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem, hogy ez miért lenne kamu?


Azért mert nagyon kevés demonstráló van, vagy mert azok ott nem is igazi muszlimok?


Én voltam már egy 30 fős tüntetésen is...nyilván nevetséges ilyen kis létszámmal rendes tüntetésnek hívni, de valós volt.

2017. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1# De lehetnek, csak ez meg van rendezve.


2# Azert kamu mert a TV rendezte meg az egeszet, van szinpad, vilagitas, sminkes stb, nezd mar vegig a videot.

2017. jún. 16. 11:42
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
"Dzsihádfigyelo blog videói" Itt ennyi elég is volt....olyan mint a "napimigrans" akik utálják a migránsokat, de még is 0-24 róluk beszélnek és írnak.
2017. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan nem értelek. Téged az zavar, hogy a CNN állítólag megrendez egy videót, de nem láttam még kérdést tőled amiben az M1-re panaszkodsz, aki minden téren hazudik és mindent megrendez.
2017. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Dzsihádfigyelő. Értem.

Nem tűnt fel még, hogy a dzsihádfigyelő még egyetlen pozitívumot sem hozott fel egy olyan vallásra, amit a világon 1.6 milliárd ember követ? Számodra ez az adat véletlenül nem azt jelzi, hogy ez egy egyoldali, szemellenzős médium?

2017. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

"Azert kamu mert a TV rendezte meg az egeszet, van szinpad, vilagitas, sminkes stb, nezd mar vegig a videot."


Végignéztem, de színpad, világítás és smink mellett már nem is lehet valódi? A valódiságát az adja, ha a résztvevők is komolyan gondolják, nem pedig a körítés. Egyszóval ebből a videóból semmi sem derül ki.

2017. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

"valódiságát az adja, ha a résztvevők is komolyan gondoljá"


Ennyi erővel a Való Világ is valódi :D

2017. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
A muszlimok utálják az ISIS t. Kérdezz meg egy muszlimot akit nem fizetnek le. Az ISIS pont hogy az arabokat gyilkolja. Olyan mint az AL kaida volt. Az lehet hogy ezt megszervezték de egy igazi muszlim utálja az ISIS t.
2017. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%

Téged hogy a francba nem tiltottak még innen, amikor semmilyen más megnyilvánulásod nincs, csak alaptalan, uszító fröcsögés?

Mi a titkod? Kérlek avass be...

2017. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!